Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Aki terhessége elején vérzett, visszaengedtek dolgozni, vagy végig táppénzen voltatok?

Köszi előre is a válaszokat.

febr. 19. 11:21  Privát üzenet  

A válaszok
Haematoma miatt véreztem, az ötödik hatodik hét körül, külföldön lakom itt nem írnak ki ilyenért ( pedig kórházban dolgozom ami nem épp veszélytelen ) , úgyhogy azt csináltam, hogy elmentem a háziorvoshoz és mondtam hogy hasmenésem van, és így kiírt egy hétre. Utána meg ki tudtam venni pár nap szabit.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont febr. 19. 11:27 Privát üzenet

Ez a kérdés engem is érdekel nagyon.

Ém az elejétől kezdve barnázom, kétszer vérzésem is volt.

Egy hete volt az utolsó vérzés, akkor írtak ki táppénzre (6+5nél) holnap megyek a saját dokimhoz mert eddig csak a kórházban jártam.

Majd holnap megírom mit mondott meddig kell itthon lennem még. Egyébként minden rendben a babával, már 5 uhm volt eddig.

Te mióta vagy táppénzen? Rendben van minden?

7+5hkm

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont febr. 19. 11:33 Privát üzenet
6. és 12. héten is bevéreztem elég rendesen. 16 hetesen mentem vissza dolgozni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont febr. 19. 11:37 Privát üzenet
Engem nem engedtek vissza, elotte volt 3 honappal egy vetelesem igy ugye is rátett egy lapáttal.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont febr. 19. 12:06 Privát üzenet
6 hetesen véreztem, doki mondta, hogy innentől tp, de mivel semmi panaszom nem volt, szedtem utrot tényleg jól voltam, 9-10 hetesen visszamentem (természetesen a dokival egyeztettem előtte). 37 hetesen jöttem el.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont febr. 19. 12:18 Privát üzenet
11 és 12 hetesen ömlött belőlem a vér. Heteket voltunk kórházban. Végig feküdnöm kell a terhesség alatt; esélytelen, hogy visszamenjek dolgozni. Nálam placenta previa az ok.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont febr. 19. 12:34 Privát üzenet

2 vagyok

Ma voltam dokinál minden rendben van. Egy hete táppénzen vagyok és még két hétig mardok itthon. 10. héten már mehetek ha minden rendben, 3 hét táppénz után.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont febr. 20. 19:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mitől függ az, hogy valaki a terhessége alatt 6-10 kilót hízik, de valaki meg ránézésre kb 20-25-öt?
Van olyan kismama aki nem vérezgetett, barnázott a terhessége során egysem sem? Ha nekem semmiféle váladékom nincs és nem is volt semmikor a mensin kivl, akkor nem is lehetek terhes?
Más is volt még ennyire folyton rosszkedvű, sírós és aggódós terhessége alatt?
Más is volt így? Probléma lehet a babával mert semmi tünetem nincsa mell érzékenységen kívül. Olyanokat kérdeznék akiknek már volt több terhessége és mindegyiknél voltak korán...
Van olyan kismama, aki egyáltalán semmilyen vitamint nem szed terhessége során?
Volt akinek megmaradt a terhessége barnazas mellett is?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!