Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki terhessége elején vérzett,...

Aki terhessége elején vérzett, visszaengedtek dolgozni, vagy végig táppénzen voltatok?

Figyelt kérdés
Köszi előre is a válaszokat.
2018. febr. 19. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Haematoma miatt véreztem, az ötödik hatodik hét körül, külföldön lakom itt nem írnak ki ilyenért ( pedig kórházban dolgozom ami nem épp veszélytelen ) , úgyhogy azt csináltam, hogy elmentem a háziorvoshoz és mondtam hogy hasmenésem van, és így kiírt egy hétre. Utána meg ki tudtam venni pár nap szabit.
2018. febr. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés engem is érdekel nagyon.

Ém az elejétől kezdve barnázom, kétszer vérzésem is volt.

Egy hete volt az utolsó vérzés, akkor írtak ki táppénzre (6+5nél) holnap megyek a saját dokimhoz mert eddig csak a kórházban jártam.

Majd holnap megírom mit mondott meddig kell itthon lennem még. Egyébként minden rendben a babával, már 5 uhm volt eddig.


Te mióta vagy táppénzen? Rendben van minden?

7+5hkm

2018. febr. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
6. és 12. héten is bevéreztem elég rendesen. 16 hetesen mentem vissza dolgozni.
2018. febr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem nem engedtek vissza, elotte volt 3 honappal egy vetelesem igy ugye is rátett egy lapáttal.
2018. febr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
6 hetesen véreztem, doki mondta, hogy innentől tp, de mivel semmi panaszom nem volt, szedtem utrot tényleg jól voltam, 9-10 hetesen visszamentem (természetesen a dokival egyeztettem előtte). 37 hetesen jöttem el.
2018. febr. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
11 és 12 hetesen ömlött belőlem a vér. Heteket voltunk kórházban. Végig feküdnöm kell a terhesség alatt; esélytelen, hogy visszamenjek dolgozni. Nálam placenta previa az ok.
2018. febr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2 vagyok

Ma voltam dokinál minden rendben van. Egy hete táppénzen vagyok és még két hétig mardok itthon. 10. héten már mehetek ha minden rendben, 3 hét táppénz után.

2018. febr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!