Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérzés után szabályos petezsák...

Baby2014 kérdése:

Vérzés után szabályos petezsák 14x10mm de még üres akkor azt mondta a doki 4-5 hetes terhes lehetek, megmaradhat a babánk? Járt már valaki így?

Figyelt kérdés

Jan4. én volt mensim, február 3. án pozitiv lett a teszt,4. én pici vérzés,5. én mentünk klinikára, mert jobban véreztem. De a vérzés 1,5 napig tartott utána csak pink folyás volt, nem is sokat szedtem pont emiatt be az ergamm cOtt sajnos azt mondták vetélés,és kaparás, ezt akkor visszautasítottam,kaptam ergamm cseppet, dalacint. 1hét kontroll. Saját dokimmal aki megállapította nem vetéltem el mert van egy szabályos 14x10mm petezsák.(még üres) hétfőn megyünk újra uhra, hogy lesz e benne embrió. Szerintetek megmaradhat? Volt valaki így?Van egy egészséges kisfiam, nagyon várjuk a kistesót 2,5éve, 2.clostis hónapba sikerült. De peteérés 18.19.napon volt tehát késöbb.

Minden segítséget véleményt köszönök.



2018. febr. 21. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, segîteni sajnos nem tudok, de nagyon drukkolok nektek :)
2018. febr. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia remelem minden rendben
2018. febr. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a drukkot, 6hét 4 naposak vagyunk van szivhangja van egy 8mm hematóma, de azt mondta a doki,hogy fel fog szívódni,még 6hétig izgulás,de nagyon bízom benne,hogy már semmi baja nem lesz a mi kis csoda babánknak :)
2018. febr. 27. 07:51
 4/4 samanthajones06 válasza:
Én is 5 hetes vagyok,meg csak pete zsákot lát, 13x6,5cm :) jovoheten megyek megint uhra ;) drukkolok Nektek! Mi is 3 éve várjuk első baba lesz :) most indítottuk volna a lavinát h miért nem akar már sikerülni erre itt van nekünk is a kis csoda ❤
2018. febr. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!