Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor jelentettétek be a...

Mikor jelentettétek be a szüleiteknek hogy érkezik az unoka?

Figyelt kérdés

8+2 napos terhes vagyok eddig minden rendben.

Most a hétvégén találkoznánk mindkettőnk szüleivel és a nagyszüleinkkel, tesóinkkal is.

Legközelebb húsvétkor a 13-14 héten találkozunk majd velük.


Nem tudom elmondjuk e most a babát vagy inkább csak a következő találkozásnál. Egyedül anyukám miatt zavar, mert vele naponta beszélek telefonon és kissé zavaró hogy nem tudom megbeszélni vele, nagyon jóban vagyunk.


Ti mikor mondanátok el a helyemben illetve ti mikor mondtátok el a családnak?


2018. febr. 21. 19:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

6 hetesen. :)

De én egyáltalán nem törődtem az esetleges vetélés lehetősége miatt.

Ha úgy alakult volna, akkor legalább a fájdalmam is meg tudom velük osztani.

De szerencsére nem történt gond.


Ha te sem aggódsz, őszinte, mély a kapcsolatotok és nem vagy babonás, akkor szerintem elmondhatod már most.

2018. febr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. :)
2018. febr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
1. terhességemnél 8 hetesen, a másodiknál 10 hetesen.
2018. febr. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Jó a kapcsolat, jó érzés lenne elmondani de félek a vetéléstől sajnos. Az elején volt némi pecsételésem, de azóta kétszer néztek és minden tökéletes.


Kíváncsi voltam ki mennyire tartja ezt a "12. hétig nem mondjuk el" dolgot. Vagy egyáltalán nem elterjedt.

2018. febr. 21. 19:53
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
4 hetesen.
2018. febr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

A húgom: kb. 8 hetesen tudta meg.

Anyám utána egy picivel. Anyósék és mindenki más a 12. héten, pont karácsonykor :)

2018. febr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

5 hetesen...


Közel állnak hozzán a szüleim, plusz mindennapi kapcsolatban vagyunk, így fontosnak éreztem, hogy

ha baj lenne akkor ők is tudják, hogy terhes vagyok( baleset, ájulás.. Akármi)


Anyósomék

8. Hét, mert sógoromék rájöttek és nem akartuk hogy elszólják magukat, és ne tőlünk tudják meg

Plusz mi kb évi 5 ször találkozunk velük ez épp a 8. Hétre esett... (Hozzájuk nagyon nem állok közel, de férjem sem igazán)

2018. febr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Első babánál a 10. hét körül monduk el. Most a másodiknál a 12. körül tervezzük, aztán ahogy alakul lehet most is hamarabb elmondjuk majd. ☺️ Szerintem ha sokára találkoztok legközelebb, mondjátok el most nyugodtan. :)
2018. febr. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

4+2 hetesen, első baba, nehezen sikerült és nagyon várta már mindenki.

Ha utána baj lett volna ugyanúgy mellettem állnak, mint mikor küzdöttünk érte, így el mertem mondani. De nem is akartuk titkolni.

2018. febr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Anyukáméknak azonnal elmondtam a pozitiv teszt után.

Anyósék meg a 13. héten tudták meg de már előtte egy héttel van aki észrevette rajtam amúgy. Egyébként férjem akarta hogy ekkor mondjuk el és ne korábban, én már azonnal elmondtam volna nekik is...

Jaa és ez 2. babára vonatkozik akit most várok. Az 1. babát szülés előtt nem sokkal tudták meg anyósék...

2018. febr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!