Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Te mikortôl kezdtêl el...

Te mikortôl kezdtêl el terhesnadrâgot hordani?

Figyelt kérdés
Hâny hetes terhes voltâl , amikor megvetted / elkezdted hordani az elsô terhesnadragod? Tudom, hogy mindenkinêl mâs idôpontban jön el az ideje, hogy vegyen egyet, de kîvâncsi vagyok . :)

#ruha #terhesnadrag #terhesruhazat
2018. febr. 21. 19:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
1. babámnál félidő körül (akkor is vettem) de a másodiknál már elég korán, kb 8 hetesen elővettem, brutális puffadás miatt.
2018. febr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
12 hetesen vettem meg és kezdtem el hordani. Nagyon puffadtam az elején, már a 6. héten nem tudtam a rendes nadrágot begombolni, 6-12. hétig gumis jeggings nadràgot hordtam.
2018. febr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
13 hetes korom óta hordom.
2018. febr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%
25 hetesen, masodik terhessegnel 23 hetesen.
2018. febr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%
4-es voltam. Csak akkor vettem meg, amikor mar szuksegem volt ra, igy egybol hordtam is.
2018. febr. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%

Körülbelül félidőkor.

De csak azért, mert magas derekú, gomb nélküli nadrágjaim vannak. Azokban volt még növekedési hely.

2018. febr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%

Kaptam

13. Héten bár még elvileg nem indokolta felvettem és rájöttem hogy jobb .. 16. Héttől terhesharisnyát hordtam... 1-1 alkalommal felvettem még a régi harisnyát ( szoknya/ kosztüm/ egybenruha dresscode a munkahelyen) de nagyon kényelmetlen volt...a nadrágjaim egy része 23 hetesen is rámjönnek, álló helyzetben jók is. De kellemetlen a pocakomnak ülve.. Nem azért mert szoros, hanem a kialakítása miatt.. Gombok stb


Úgyh miután a kapott nadrággal teszteltem nem "szivattam" magam feleslegessen.. Nem a méretek miatt kell a kismamaruha, hanem más a szabása.. Más az ember komfortérzete is.. (Cicanadrág és cicanadrág is különbözok)

2018. febr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszaitokat, mindenkinek ment a zold :)

en most vagyok 12 hetes, de meg nem hiztam, hasam sincs, 1. baba. annyi , hogy enyhen sejtheto, hol lesz majd a hasam a kesobbiekben. :) meg arra is gondoltam, hogy talan nem is feltetlenul kell terhesnadragot vennem, mert van gumis dereku nadragom, szoknyam most is, ezek kihuznak jo ideig, aztan a nyaron pedig ugy is szeretek nyari ruhakban lenni, azok meg streccses anyaguak, engednek helyet a hasamnak. vagy ez elkepzelhetetlen, hogy " ki lehessen huzni" az egesz terhesseget, kismama nadrag nelkul?

2018. febr. 21. 20:06
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem elképzelhetetlen . Én felprobáltam vagy 5-öt .. egy sem volt kényelmes . 34.héten vagyok de már nem is lesz kismama nadrágom :D Én találtam olyan cicanadrágot aminek magasított dereka van és nem ez az agyon gumizott . Sokkal jobban érzem magam ezekben mint kismamaruhákban :)
2018. febr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
koszi utolso, en is erre gondoltam, hogy ilyen cicanadrag / hosszabb felsovel ill nyari ruhakkal oldanam meg. nagyon dragak a kismama nadragok es tobbektol hallottam, hogy nem is erte meg megvenni. a masik, amitol tartok, hogy ami nem gumis dereku, hanem magasitott, azokban extrem melegem lenne az utolso trimeszterben, ami jun/juli- aug- szeptemberre esne
2018. febr. 21. 20:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!