Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veletek fordult már elő...

Veletek fordult már elő ilyen? Normális ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok,most vagyok a 26. hétben,mostanában kezdődött az egyre nehezebb alvás. Sokszor vannak teljesen értelmetlen álmaim,és hát mostanában elkezdtem álmodni a szülésről és mindegyik alkalommal arra keltem,hogy erőlködök és tolni próbáltam,tényleg,mint a szülésnél. Eddig nem volt még belőle baj,fájni szokott a hasam utána és rugdosott is a törpe,de ez hosszú távon nem fog ártani?

2018. febr. 21. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Én 27. hétben vagyok és szinte végképp nem tudok aludni :( hetek óta félkómában érzem magam, egyszerűen nem hagy aludni a pici, ha nem is álom-dolog, de szenvedünk mindketten a jó ügyért... kitartás! (ha fájni szokott, naponta 2-3 darab 500 as magnéziumot szedj mindenképp)
2018. febr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Ez márcsak roszabb lessz🤣🤣🤣kitartast es jó babavárást.
2018. febr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Nekem is nagyon mozgékony volt a babám, ha emberek között voltam, vagy a munkahelyen, mindig takargatnom kellett, annyira látszódott, de fájni sohasem fájt. Láttam más kismamákat a kórházban is, de azoknak nem mozgott a hasuk, az enyém állandóan. Én Magnosolv-ot szedtem naponta egy tasakkal, a nőgyógyászom javasolta, de a terhesség végén már abba kell hagyni. Talán igyál egy kis citromfű teát, azt terhesen és a babáknak is lehet inni, nyugtató hatása van. Talán a rossz álmok is megszűnnek. Illóolajjal is próbálkozhatsz, de nézz utána, terhesen melyiket szabad vagy melyiket nem.
2018. febr. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szörnyen alszom! Ma is 1 kor elaludtam 3-ig felkeltem 3-szor, visszalaludtam és felkeltem 4-kor, azóta fent vagyok. Nagyon rossz érzés főleg, hogy ődémás lett a hasam és a legkisebb érintésre is érzékeny. Fáj mindenem, megfordulni nem tudok, mert olyan, mintha szétrepedne a csontom. Már menni is alig bírok.

35 hkm

2018. febr. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Még annyi kérdésem lenne,hogy azzal akkor nem okozok bajt,hogy alvás közben öntudatlanul gyakorlatilag próbálom kitolni? Nem nyomorgatom meg nagyon szegénykét?
2018. febr. 22. 09:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Kb 22.hét óta alig alszom :D Lassan kezdem magam zombinak érezni :D Nem elég ,hogy a pici mocorog de még hülyeséget is álmodok . Az egyik válaszoló már írta lesz ez még rosszabb is .. :D (34.héten 3 órákat tudok aludni jobb esetben )
2018. febr. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tyű, akkor mostmár tudom, milyen ha valakinek nyugodt terhessége van. Ti nagyon szenvedtek! Nekem semmi bajom nem volt, jól aludtam, nem fájt semmi, nem is gondoltam volna, hogy máshogy is lehet. Mi lesz akkor szülés után? Kérdező, el sem tudom képzelni, hogyan tudnád kinyomni, kipréselni magadból. Ez csak egy álom, ilyen nem tud megtörténni a valóságban a terhesség előtt, ráadásul akarattal! Kipréselni két dolgot tudunk magunkból...
2018. febr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem fog előbb megszületni,mint kéne,ez szerencsére nem így működik hál' Istennek,csak attól tartottam,hogy azért valamennyire csak rosszul esik neki,mivel egy ilyen után meg is kapom a magamét,mert kb kirúgja a ház oldalát.
2018. febr. 22. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!