Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab mutet utan milyen...

Missed ab mutet utan milyen gyogyszert szehetek gorcsokre?

Figyelt kérdés
Nem mondtak korhazban semmit, pisileskor nagyon faj alul es c alakba gornyedek a fajdalomtol. Nagy wc zni nem tudlk annyira faj. Tegnap mutottek. Valaki segitene mi hasznal ilyenkor?
2018. febr. 22. 02:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Nospat, de amúgy az nem normális, ha továbbra is ennyire fog fájni! Ja és szedj Probiotikumot! Meg persze pihenj, igyál sok folyadékot.
2018. febr. 22. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bent papirt se adtak rola semmit h mutottek, az normalis? Nospa nekem gyenge az nemhat sose nekem:/
2018. febr. 22. 07:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Szedhetsz barmilyen gorcsoldot es fajdalomcsillapitot, de a legfontosabb hogy pihenj es ne eroltesd meg magad. Figyelj arra hogy nehogy belazasodj. Nekem januar elejen volt missed ab mutetem 11 hetesen, de szerencsem volt mert alig gorcsoltem es csak egy par napig volt enyhe verzesem.

Gyors felepulest kinanok neked!

2018. febr. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszi, szedek gyogyszert lazam tegnap volt csak mutet utan azota nincs. Verezni tegnap este ota nemnagyon verzek csak jobban gorcsolgetek, meg probalok jarkalni csak azis faj ha par percnel tovabb ulok vagy alok egybol lekell fekudnom :/
2018. febr. 22. 08:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha lázad volt azonnal menj kórházba! Mindegy, hogy mikor volt és nem, egyáltalán nem normális, hogy nem adtak papírt a műtétről! Nem is értem, hogy jöhettél ki papír nélkül a kórházból! Meg eleve, hogy engedhettek el, ha volt lázad?
2018. febr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mutet utani laz, ha hamar lemegy akkor nincs gond, de ha ujbol jellentkezik a laz akkor azonal irany a surgossegi.
2018. febr. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hamar lement, en kertem papirt de nemadtak azt mondtak nincs papir rola, igazolast tudnak adni.. Lazas azota nemvoltam
2018. febr. 23. 07:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor elmehet a francba az orvos komolyan, mivel műtét után kutya kötelessége a kórháznak zárójelentést adni és én, azért elmennék nőgyógyászhoz és ezt a dolgot is megemlíteném a panaszaim mellett.
2018. febr. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!