Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megszakítással teherbe esés,...

Megszakítással teherbe esés, valakinek volt olyan h egyik baba után jött a másik?

Figyelt kérdés
Valakinek volt már terhessége megszakításos közösülésből. 4 honapos babám van éa ugy védekezünk mivel fogamzásgátlót nem birom és spiralt nem akarok.. az ovszert meg parom nem szereti. Nos a gond h egy honapja nem jött meg. Elötte szednem kellett ergam cseppet és norculutot mert annyira véreztem h muszály volt beszednem őket.. aztan pár nappal ezelött volt pár csepp vér azota semmi... azóta idege vagyok h lehet teherbe estem -_-.. tesztet majd lehet veszek de mindenki azt mkndja hülyeség nem lehetek terhes. Lehet a gyogyszer kavart be .. igen ám de mostanában hányingerem van es fáj a fejem. Volt valaki akinek ilyen hamar terhessége volt? Ha igen hogy bírta? Lett baja belőle?

2018. febr. 22. 04:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Baratnőm és a tesója közt 13 hőnap van....


Nem lett semmi.. Kiskorukban szennvedett az anyuka...mert egyszerre 2 ilyen kicsi gyerekkel, plusz a férjével el is váltak utána..

2018. febr. 22. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Most vagyok 14 hetes a negyedik babánkkal, aki megszakításos védekezés mellett fogant.


Azt nem tudom, hogy a te esetedben lehet-e ez terhesség jele. Nem írtad, hogy szoptatsz-e, hogy az ezelőtti vérzésed már rendes menstruáció volt-e. Mindenesetre egy tesztet azért vennék a helyedben.


Ismerek olyat, akik között napra pontosan egy év van, meg olyat, ahol 14 hónap a különbség. Eleinte piszok nehéz, de 2-3 éves korukra mint az ikrek, szuperjól összenőttek, együtt játszottak. Mint mindennek, ennek is van előnye és hátránya. ha esetleg összejött a tesó, akkor próbáld meg az előnyeit nézni.

2018. febr. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
CSinálj egy tesztet, lehetsz terhes. De ha nem vagy az, akkor azt ajánlom, kiegészítésképpen a megszakításhoz használjatok valamilyen spermicid szert, úgy biztonságosabb
2018. febr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ma megjött vegül .. nem amikor volt pár csep egyáltalán nem volt utána vérzés.. de ennek ellenérw veszek majd tesztet mert volt mar olyab h menstrusltak aztan baba volt .. az elötö verzes kicsit nyugtalanit .
2018. febr. 23. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!