Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek lehetnek terhességi tünetek?

Ezek lehetnek terhességi tünetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nemtudom lehet-e köze ennek terhességnek..de furcsa dolgokat vettem észre magamon.



Már napok óta (ovuláció után pár nappal) mellfeszülést,nagyobbodást,mellfájdalmat érzek. De nem kicsit.



Ma enyhe hasmenésem volt.

Aluszékony vagyok.


Kb ennyi.


5 nap múlva kell megjönnie.


Aki volt hasonló helyzetben annak végül terhesség lett?


Tesztelni mikor érdemes és melyik teszttel? Köszi ha válaszoltok


2018. febr. 22. 07:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

1. Szexeltél védekezés nélkül??? Mikor?


2. Lehetnek terhességi tünetek is, de egyáltalán nem biztos, hogy az.


3. Ha 5 nap múlva kellene megjönnie, akkor ez nagyon korai lenne a tünetekhez.

2018. febr. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Igen.

Majdnem Minden 2.nap

Mivel babát szeretnénk.


Tudom hogy korai

De hallottam olyat hogy a mellfájdalom az ovulációtól volt valakinél és terhes volt.

2018. febr. 22. 08:30
 3/19 A kérdező kommentje:

Lassan másfél éve várunk a babára


Figyelem azóta a testem minden kis apró jelzését


Ez még sohasem volt.


Voltak "téves tüneteim" de ez soha nem volt benne

2018. febr. 22. 08:32
 4/19 anonim ***** válasza:
Akkor tesztelj, ha késik. Az ovu utáni mellfeszülés bisztos, h nem terhességi tünet, hiszen még be sem ágyazódhatott, ha volt minek, tehát tünetet nem okozhatott.
2018. febr. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nekem egyedul a melleim fajtak sokkal jobban mint altalaba menstruacio elott es bekemenyedtek. Mas terhessegi tunetem nem volt, azok csak kesobb jellentkeztek.

Tesztelni a kimaradt menstruacio elso napja utan teszteltem, clearblue digitalis teszt ezen azt irta hogy mar 5 nappal a menstruacio elott kimutatja a terheseget. De en ennek ellenere vartam vele.

Ha gondolod csinald meg, de azt tanacsolom, hogy reggeli elso vizeletbol tesztelj atol fuggetlenul hogy a nap barmelyik szakaban meglehet csinalni.

Sok sikert!

2018. febr. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Ma ezek mellé társult a hányinger is...

Ez viszont tenyleg korai lenne..nem?

2018. febr. 22. 19:13
 7/19 anonim ***** válasza:
Meg tul koraiak lennenek a terhessegi tunetek
2018. febr. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nekem peteérés után érzékeny volt a mellem és nagyon fájt a hasam. Úgy gondoltam biztos csak kitalálom a tüneteket. Pár nap múlva migrénes fejfájásom volt napokig, ami azelőtt soh (már van 3 fiam). Vasárnap nem jött meg és pozitív a teszt. Elképzelhető, hogy érzel valamit, de én sem éltem bele magam.
2018. febr. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Az a baj minél jobban figyeled a tested Anna inkább be fog csapni! Hidd el ez tapasztalat. A legtöbbször valaki figyeli és Jajj hat persze h az amikor írja de amúgy bármikor máskor is volt mar neki olyan. A hányinger csak akkor lehetne ilyen korán ha mar a hónap elején megfogant volna a baba de akkor mar leugrik kb a két csík.

Mellesleg nem lehetetlen mert én szoptatás mellett lettem terhes újra most és onnan tudtam h a szoptatás egyik este nagyon fájdalmasan vált. 5-6 nappal meg a menzesz előtt voltam de teszteltem és nagyon gyorsan jött a két csík. Sima 25s xepil.

2018. febr. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: azt azért hozza kell tenni k nekem kb 3-4 nappal menzesz utáni lehet a baba mert majd egy héttel nagyobb mint kor szerint kene...
2018. febr. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!