Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Busznyák Csaba, győri...

Dr. Busznyák Csaba, győri szülész-nőgyógyászról vélemény?

Figyelt kérdés

Győrben olyan nőgyógyászhoz jártam, aki már nem vezet szüléseket, 1 hete pozitívat teszteltem és szeretnék már olyan megbízható nőgyógyászhoz menni akinél esetleg szülhetnék is. Aki ismeri a doktor úrat és van személyes tapasztalata vele kapcsolatban az leírná a véleményét? Van magánrendelése is? Árban mennyi amit vizsgálatoknál kb. elkér?

Előre is köszönöm ha leírod a véleményed,tapasztalatodat! 😊


2018. febr. 22. 11:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Busznyák doktor sajnos már nem vállal szülést,csak gondozást.Hozzá járok amúgy,nagyon rendes és figyelmes.

2018. febr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nagyon jó doki, de tényleg nem vállal szülést.

Én Maár Róbert dokihoz jártam végig,nála is szültem,nagyon jó doki, és nem lehúzós.

2018. febr. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 😊 Maár doktorról is sok jót hallottam eddig! 😊 Árakat esetleg nem tudnál megsaccolni? Bár ha jó orvos az ár már nem kérdés, de gondolom nála is olyan 10.000 es 20.0000 kozott mozog a terhesgondozas?
2018. febr. 22. 14:20
 4/11 anonim ***** válasza:

Elején 8-10 ezret kért, ultrahangot én kyncsbe csináltattam mindig, ha votl rákszűrés az 12 volt vizsgálattal, de én heti szinten jártam hozzá méhszájseb miatt és mindig a kórházba hívott ingyenesen.

Végén meg már ott is maradtunk, mindig ott találkoztunk, így csak az elején fizettem neki.

2018. febr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy leírtad! 😊 Szerintem kérek hozzá időpontot.
2018. febr. 22. 14:37
 6/11 anonim válasza:
Én Dr. Fekete Zoltánt ajánlom, fiatal, udvarias, profi. 10-12 ezer a terhesgondozás nála, már nem emlékszem tesóm mennyit mondott, ő nála szült, szülésre nem mond árat, ők 60at adtak neki, mert nagyon elégedettek voltak, péntek hajnalba szült de a doki bement hozzá szombaton és vasárnap is ránézni. Amúgy mostmár én is hozzá járok, eddig kb 5x találkoztunk de nagyon figyelmes, kedves, “vicces” és mindig van pár jó szava az emberhez, egy feszültségoldó mondata. Egyébként nagyon alapos, bármit meg lehet vele beszélni, mobilon is elérhető bármikor, de ha mégsem visszahívja az embert, ha sürgős vagy olyan a dolog behív kórházba nem váratja ki veled a következő magánrendelési időpontot, mert ugy kb 2-2,5 hetet mindig kell várni, és általában szokott lenni egy kis csúszás. A rendelő is szép, jól felszerest. Korábban kórházba jártam 16 éves koromtól, így több dokival is találkoztam, akiről jó emlék maradt az Dr Csenge Titanilla (nagyon aranyos és kedves) Dr Likár Zsolt (laza, de tudja mit csinál és ember számára is érthetően beszél, nem kapkod, szülésre is mindig bemegy) illetve Dr Stummer János (kicsit csöndesebb, de nagyon jó orvos, igaz, én csak egyszer találkoztam vele)
2018. márc. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
0%
Busznyák Csabát senkinek nem ajánlom, ha jót akartok ne vele szüljetek!
2018. márc. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Utolsó, milyen érdekes mindenki dícséri , még soha nem hallottam róla negatív jelzőt, de te név és indoklás nélkül le akarod járatni.
2018. márc. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Utolsónak, mindenki máshogy érzi. Én pl Papp Zsoltról szinte csak rosszat hallottam, hogy mekkora bunkó, le se köpi az embert, ha nem fizet...ehhez képest én ügyeletre mentem be, éjjel 11kor mert baj volt, és nagyon emberségesen és kedvesen viselkedett velem, óvatosan vizsgált, pedig már a sírógörcs kerülgetett mikor mondták ő van itt. Bent tartottak kórházba és ott is rám nézett napi többször, mikor már a saját magán dokim is megérkezett és tudott mindenről, pedig Ő pénzt sem kapott. Szóval simán lehet hogy valakinek negatív tapasztalata van a Busznyák dokival, bár hozzáteszem, őt én sem ilyennek ismerem, eddig csak azért hallottam rá panaszt mert nem lehet megfogadni szülésre, és nehéz hozzá bekerülni....
2018. márc. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Busznyák Doktor Úrról megdöbbenve olvastam negatív kritikát, ha valaki volt már Nála és ismeri, akkor tudja, hogy egy végtelenül szerény, nagyon kedves, türelmes, szimpatikus fiatalember, aki magas szinten látja el az orvosi teendőit. Mindig van az emberekhez egy-egy jó szava. Az, hogy nehéz hozzá bekerülni, szerintem mindent elmond Róla!
2019. aug. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!