Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy ez vetélés? 2 hete...

Lehet hogy ez vetélés? 2 hete teszteltem pozitívat de már hetek óta barnazok egy kéz nap szünetel. Ma viszont megjott normálisan és hasam is faj mint menstruacio kor szokot. Ez vetélésre utal?

Figyelt kérdés
2018. febr. 22. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnalom de ez annak hangzik. Orvoshoz nem mentel vele?
2018. febr. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz kellene menned.
2018. febr. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnal9m, fordulj nogyogyaszhoz es kitartas.
2018. febr. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A pecsételéssel nem mentél dokihoz?


Igen, sajnos valószínűleg vetelés


Részvetem

2018. febr. 23. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hat meg ne haragudj.... De pecaetelessel sejtett vagy velt tehesseggel nem menni orvoshoz....
2018. febr. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Orvoshoz kellett volna menned!


Most vagyok 8 hetes és kb a 10. dpotól barnáztam hol véreztem. Nemvárt napján már dokinál ültem. Hat uhm volt már és kaptam progit plusz másfél hete nem dolgozom. Eddig úgy néz ki minden rendben, elmúlt a pecsételés is és szépen fejlődik a manó.


Szóval lehet tudtak volna segíteni neked is... Most is elmehetsz még, de vérzésnél már kisebb a remény.

2018. febr. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Valóban lehet, hogy megakadályozhattad volna...lehet, hogy elment volna, de látod, van, akinek segít a hormonbomba, hiszen arra való. Egyébként én is pecsételtem (7. hétben) az első terhességem elején, Duphastonnal és szigorú ágynyugalommal megmaradt a kisfiam, aki azóta már 5 éves fantasztikus kisember.

Nem értem, felnőtt nők hogyan nem értik meg, hogy a pozi teszt után, azaz a terhesség idején semmikor nem jó a barnázás, pecsételés. Azonnal orvoshoz kell ilyenkor menni, nem megvárni, amíg beindul a vetélés.

2018. febr. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Voltál orvosnál a pecsételésnél? Mert lehet, hogy gyógyszerrel megakadályozható lett volna a vetélés (sajnos eléggé annak hangzik).

Sajnálom! De ha nem voltál, jegyezd meg egy életre hogy ilyenkor AZONNAL orvos!

2018. febr. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Meg nem voltam orvosnál mert abortusza szeretem volna menni jövő heten
2018. febr. 23. 18:52
 10/12 anonim ***** válasza:
Értem de azért nézesd meg magad. Nehogy valami vissza maradjon.
2018. febr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!