Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig fog tartani az állandó...

Meddig fog tartani az állandó rosszul lét?

Figyelt kérdés
8 hetes terhes vagyok és egész nap Szédülök fáj a derekam és hányingerem van. Ha eszek nem eszek többet mint eddig mégis fáj a gyomrom. Ha felkelek a székről vagy az ágyról megszédülök. Esténként nem tudok elaludni sem mert ha becsukom a szemem szédülök. Végig így lesz vagy elmúlik egy idő után s tudom élvezni a terhességet?
2018. febr. 23. 14:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is 8 hetes vagyok nekem tegnap volt az első komolyabb szédülés mentes napom. Max ha hirtelen állok fel akkor okoz gondot a szédülés egy pillanatra.

Én étvágytalan vagyok, semmit nem kívánok enni, de ha mégis eszem akkor jobban vagyok egy darabig. Az elmúlt egy hónapban 3kg fogytam, de van miből szerencsére.


Szedj magnéziumot olyat esetleg amiben b6 is van hátha segít valamennyit. A legtöbbeknek a 12. hétig tart utána már jobban szoktak lenni. Gondolj arra hogy a durva rész felén már túl vagy :)

2018. febr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 12.hétig tartott mindkétszer.

28hkm

2018. febr. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 12. hétig tartott az előző terhességnél. Remélem most sem fog tovább, én is 8 hetes vagyok. Kitartást, boldog babavárást! :)
2018. febr. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ és boldog babavárást :)
2018. febr. 23. 14:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni de én nagyon mázlistának tartom akinél ez elmulik . Most vagyok 34.héten .. a gyomrom mindentől ég ,a savam is rettentő magas és van ,hogy napjában többször szédülök illetve rosszul érzem magam . Nagyon irigylem azokat a kismamákat/már anyukákat akiknek elmúlt vagy alig járt némi tünettel.
2018. febr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
12 hét! Nekem is csak ez lebeg a szemem előtt :) Kitartást!
2018. febr. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Első várandóságomnál 28 hétig hánytam, most a 19. héten múlt el!

Addig nem élveztem a dolgot, inkább elfogadtam, hogy azért hányok, mert nem vagyok egyedül! Mióta viszont nem hányok, kivirultam. Imádom minden egyes pillanatát!

Érzem, hogy anya leszek, álmodozok róla!

Kitartás.....

2018. febr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

20. hétig voltak folyamatos rosszulléteim. Hànyinger, hànyàs, szédülés stb. Majd kb 4 hét pihi. És a 24. héttől jött a többi terhességi kellemetlenség gyomorégés, derékfàjàs, hàtfàjàs, folyamatos pisilés stb.

33 hetes vagyok, màr vàrom a végét.

2018. febr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
14. hétig voltam szarul, de annyira, hogy sokszor csak feküdtem és mélyeket lélegeztem. Iszonyat brutál hányingerem volt kb. nonstop. Nagy ritkán volt 1-1 könnyebb nap, amikor nem egész nap voltam szarul, csak párszor nap közben. 9. héttől hányni is elkezdtem, de esküszöm, az jobb volt, legalább néha meg tudtam könnyebbülni pár percre. Aztán 14 hetesen a rosszullét eltűnt, két hétig még hánytam néha, majd az is elmúlt. Utána viszont teljesen kivirultam, jobban éreztem magam, mint nem terhesen. Kitartás!
2018. febr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem kb 14. hétig tartott. Semmi nem segített csak könnyű leveseken meg gyümölcsökön éltem... Kitartást :)
2018. febr. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!