Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor rendezi be teljesen...

Ki mikor rendezi be teljesen a gyerekszobát-ágyat stb?

Figyelt kérdés
2018. febr. 23. 16:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én a 7. hónapban vagyok (májusi baba) most és márciusban tervezzük kifesteni és berendezni a szobát. Már nagyjából megvettünk/rendeltünk minden bútort, dekort és egyéb kacatot hozzá.
2018. febr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Lefognak pontozni ..de én április 5 re vagyok kiirva .. de nálunk még nincs kifejezetten baba szoba és nem is lesz egy ideig :)
2018. febr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mi júniusra várjuk a kistesót. Már ki van festve a szoba, pont jövő héten tervezzük megvenni az ágyat, majd folyamatosan a többit. Sok minden van már a nagytesó után, így csak apróságokra van szükség.
2018. febr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Februárban szültem.decemberben megvolt az ágy,januárban a szekrény,a ruhákat pedig az utolsó két héten mostam-vasaltam.
2018. febr. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 30 hetesen vágtunk bele a festésbe, laminálásba, de kb. most lettünk teljesen kész mindennel ( dekoráció, szekrények feltöltve, anlak megpucolva stb.) Ha bútort szeretnétek rendelni, érdemes korábban, mert több hét lehet a gyártás/szállítás.

Jó készülődést, 37 hkm

2018. febr. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Apja rendezte be az 5 nap alatt amíg a kórházban voltunk.
2018. febr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
39%

Mi nem rendeztünk semmit, nem is festettünk.

A kiságyat felállítottuk a 8. hónapban és annyi.

Pénzünk se lenne festegetni.

2018. febr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A 38. hét körül lett kész teljesen a szobája. Nem húztam volna eddig de megcsúszott a házfelújítás. Végül is nem voltunk elkésve mert a 41. hét után született meg. Őszre várjuk a második babát, szerintem majd augusztusban letudjuk a festést, szeptember elején meg bútor szerelést.
2018. febr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az elsőnél kb 1 hetes volt a baba mikor kész lett a szoba (nem kifejezetten babaszoba, csak ott volt az ágy).

A másodiknál a 38. héten festettünk, a kiságy a szülés előtt pár nappal lett összerakva - addig csak útban lett volna

2018. febr. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Holnap leszek 37+0 és még csak félig van kb kész, teljes felujitas volt amit kb 3-4hete kezdtunk de van meg boven tennivalo. Kesz lesz mire jon a kicsi. Ha hamarabb jonne megoldanánk.:)
2018. febr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!