Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól kezdődnek a terhesség...

Mikortól kezdődnek a terhességi tünetek?

Figyelt kérdés

Ma kellene megjönnie, az ominózus együttlét február 14-én volt.

Elég rosszul vagyok, már tegnap is hányingerem volt, és nem tudom eldönteni, hogy a front okozza, vagy a közelgő menstruációm, esetleg terhesség?

Bár szerintem még nem lehetnek terhességi tüneteim, túl korainak tűnne de számítok a bölcsebbek és tapasztaltabbak válaszára!

A teszt már be van készítve, jövő héten csinálom meg.


Légyszi normális hangnemű válaszokat küldjetek! Köszönöm!



2018. febr. 23. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia, leghamarabb kb ma-holnap


De általában az 6. Hét körül


Nekem spec klasszikus tünetem sosem volt émelygésem hànyingerem.. Max savam ha túl sokat ettem..

2018. febr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jól sikerült a Valentin-nap? :-)


Leghamarabban aktustól számítva 2 hét, az elmaradt menstruációd előtti pár napban érezhetsz tüneteket, de én úgy gondolom, hogy az elmaradt menstruáció a legbiztosabb lehetséges jele.


Mikor volt meg utoljára és hány naposak a ciklusaid?

2018. febr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, fantasztikus volt :D


Január 24. volt az utolsó dátumom, aznap jött meg utoljára, és 30 naposak a ciklusaim átlagosan. Annál előbb nagyon ritkán jelentkezik, olyankor meg is lep.

2018. febr. 23. 19:11
 4/6 samanthajones06 válasza:

Nekem Január 17.-én jött meg utoljára,6 napig volt meg. Február 14.-én kellett volna megjonnie...Tegnap pozitívat teszteltem reggeli elsobol Mülleres teszttel.Mivel mi már nagyon régen szeretnénk babót nagyon örültünk és hogy biztos legyen clearblue digitalt is vettem amit délutáni pisivel csináltam meg és az is egy szép erős pozitív,azt is írta h 3+ :)

Így vissza gondolva vagy két hete vannak a tuneteim,sőt lehet hogy 3 is ,puffadas de nagyon durván,néha fejfájás amit ráfogtam az időjárásra.hat nem az volt :)

Sok sikert Nektek Kérdező kívánom hogy Te is átéld a pozitív teszt élményt :) minden ugyan olyan de mégis más :)

2018. febr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 samanthajones06 válasza:
Ma és a mellfeszulest kihagytam...nagyon feszül nem is tudok hason aludni
2018. febr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem már az elejétől voltak tüneteim. Feltűnően nem volt a tipikus pms ideges hangulatom,innen sejtettem,hogy baba van,aztán a hőm is magas maradt.
2019. jún. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!