Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti hematoma...

Terhesség alatti hematoma hány nap aladt ürül ki teljesen?

Figyelt kérdés
12hetesen volt hematomám és méhlepény levállás,egy hét korház után vissza tapadt a barnázás is elmúlótt. Rá másfélhétre megint kórház mert barna véres folyás lett megint. 3 napot benttartottak,most itthon vagyok,de már négy napja barna folyásom van.amikor fekszem nem folyik de ha felkell kelnem wcre akkor elkezd folyni. Másnál is igy volt? És kb hény napig tart mire megszünik kitisztul.? Az elsönél 3 nap alatt megszünt de most nem.
2018. febr. 24. 10:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem egy hét alatt ürült ki. Addig ki se engedtek a kórházból.
2018. febr. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És amikor már csak barna volt nem váltott át véresre ugye?
2018. febr. 24. 11:48
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem is hematoma okozott barnázást, 1hete derült ki. Azóta fekvés, ma megyek kontrollra, megírom majd hogy elég volt-e 1hét pihenő :) Az enyém 4,9mm-es
2018. febr. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem. Első voltam.
2018. febr. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem szivodott fel. Elvetéltem. :(
2018. febr. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem egy hét volt, feküdni kellett, a dokim mondta, hogy vegyek rutin vitamint. En c-vitamin + rutin tablettat találtam, azt szedtem a tehesvitamin mellett.
2018. febr. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Remélem jot mutat az ultrahang neked,várom majd hogy megird mit mondtak.


Nagyon sajnálom hogy elvetéltél. Ha nem veszed rossz néven hogy megkérdezem hanyadik héten történt?

2018. febr. 26. 11:59
 8/14 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem oda irni a kérdésemhez,hogy nekem kétpetéjü iker babák vannak.
2018. febr. 26. 12:00
 9/14 anonim ***** válasza:
3mas vagyok :) szinte majdnem teljesen felszívódott!!! Ehhez kellett 1 hét szigorú fekvés, napi 3x1 magnézium, 3x1 progi sok víz és szedtem terhes vitamint :)
2018. febr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia. 5# vagyok. 10.-héten volt az UH mert nyavajogtam h fáj a hasam, de kb mindenki leintett h az normális,méhszallagok nyúlnak stb, aztán bementem a kórházba, de addigra már oda volt. :( Hematoma körbe vette, aztán megvolt halva... :( 4 éve volt. Tehát nem mindig Happy End a vége egy hematomànak. Nekem nem volt barnàzàs se, mert nem nyilt ki a méhszàj. Úgy adtak rá gyógyszert h elkezdjen vèrezni...

Ja és trombofiliat állapítottak meg, 3.-terhesség volt, mindhárom oda lett.

2018. febr. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!