Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasfájás természetes?

Hasfájás természetes?

Figyelt kérdés
11+2 hetes terhes vagyok sokat faj a hasam alja szúrkál főleg reggelente vagy ha felkelek . Panangint kaptam rá , szedek c vitamint és gravidát. Ez természetes ?
2018. febr. 24. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább úgy mondanám, hogy normális is lehet. A panangin nagyon gyenge. Konkrétan gyengébbet akarva se lehet kapni, alig van benne magnézium. A helyedben magnerot-ot vagy magnesii citricit szednék, igaz ebből se napi 1 szemet, esetleg magnosolv-ot.
2018. febr. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt ìrta fel nekem a doki, első baba nem nagyon mertem magamtól mást szedni úgyhogy amit ajánlott elkezdtem szedni :) de kedden megyek vissza szólok neki :)
2018. febr. 24. 11:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Dehát ez csak magnézium :) de te tudod.

Van természetes út is:

[link]

2018. febr. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És szedjek külön még magnéziumot vagy a panangint hagyjam el ?
2018. febr. 24. 11:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Szedd, ha az orvos mondta.

A magnézium szükséglet 300 mg feletti de az egyéni, hogy kinek mekkora dózis csökkenti a hasfájást. Vannak ételek amikből olyan rengeteget se kell enni ahhoz, hogy fedezz 250-300 mg-ot.

Ha továbbra is fáj a hasad, reméljük az orbos javasol nagyobb dózisút.

2018. febr. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm :)
2018. febr. 24. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!