Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez terhesség? A gyorstesztek...

Ez terhesség? A gyorstesztek mennyire bizhatoak meg?

Figyelt kérdés
2,5 hetekésik a hasam nagyon feszes es kemény néha olyan érzésem van mintha tűvel szurkálnának belülről nagyon erosen. Általában megszakítással vagyunk együtt mert az sem baj ha lesz baba, de nem vagyunk a témán. Es belem sem elvezett. Múlthéten csináltam egy tesztet de az negatív lett a nőgyógyász pedig csak marcius 8ra adott időpontot.

2018. febr. 24. 12:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy új tesztet, lehet a múlt heti még nem mutatta ki.
2018. febr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is csinálj egy másik tesztet, lehetséges hogy később volt peteérésed.
2018. febr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet lehetőleg az első vizeletből :)
2018. febr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Megbizhato. Ilyen szo szerkezet nincs amit irtal. Uj tesztet csinalj
2018. febr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csinaltam meg egye tesztet de az is negativ..talan van egy nagyonhalvany masodik csik rajta de csak nagyon eros fenynel latszik a parom meg nem is látja.
2018. febr. 25. 06:37
 6/11 anonim ***** válasza:

Jajaja, az én férjem se látta a csíkot... De ott volt, szerintem azt se tudta mit kell nézni xD

12hkm

2018. febr. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az enyém sem látta..


23 hetes km

2018. febr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Na, szép, mindenkinek vak a férje?? Remélem azért nem vagyunk bányarímek :D
2018. febr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

:):):):):):):)


Szerintem a férfiaknak az a csík csak, ami kb egyforma.. Az első pozi tesztet meg sem mutattam csak utóbb neki...mert mond merre úgysem hiszi el..

Úgyhogy 1 napig izgultam míg csináltam neki jobban láthatőt..

😬😬😬

2018. febr. 28. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én digitális tesztet vettem, mondom, ha ott se làtja, akkor tényleg vak xD kb rögtön kiírta a jó hírt :-) :-)

De a fejét nem felejtem el soha, azt a tesztet amit a digitális előtt csináltam, hoztam le a fürdőből, ö pont mosogatott... Azt mondtam neki, apa nézd két csikos. Kb szerintem lepergett az élete... Az arcàból ítélve. De aztán azt mondta h nem látja... :D

2018. febr. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!