Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy az orrmandulá...

Lehetséges, hogy az orrmandulám miatt érzem ezt?

Figyelt kérdés
36 hetes terhes vagyok. Szoktak pánikrohamaim lenni és depressziós tünetek is előfordultak már nálam, de úgy érzem ez most nem az. Hátúl a torkomban a szájpadlásomnál úgy érzem, mintha lenne valami és hányingert okoz vagy nem is tudom, hogyan írjam le... Mellesleg nagyon horkolok és sokszor felébredek arra, hogy nem kapok levegőt... Ezt a valamit pedig csak ma kezdtem el érezni. Tegnap viszont fájt a torkom. Lehetséges lenne, hogy a mandulám duzzadt be? Nagyon kellemetlen, mert éppen, hogy aludnék már indul a horkolás, amire megébredek, mivel csak felálomban vagyok. Nem akarok rápánikolni sem erre, hogy emiatt megfulladok stb...
2018. febr. 24. 22:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Menj el fül-orr gégészhez, és ott kiderül.Előfordulhat megfázásnál stb

A sima mandula duzzanatot egyébként te is láthatod.


Viszont az orrmanduládat nem érezheted a szájpadlásodon, az tuti pánik jellegű tünet, ha lenne ott vmi, azt látnád..

2018. febr. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!