Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetseges hogy terhes vagyok?

Lehetseges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Március 5-en nem kene megjonnie,de 2-3 napja reggeli rosszulleteim vannak. Szedules/hanyinger. Tegnap delutan is volt egy ugyan ilyen idoszakom. Tesztet csinaltam de negativak.

Parommal 2 naponta voltunk egyutt rogton ahogy elmult a menzeszem.

Tudom a teszteles meg korai volt de nem ertem miert vagyok akkor rosszul.



2018. febr. 25. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Várd meg az ötödikét, és akkor kiderül. Látatlanban senki se tudja megmondani.:D
2018. febr. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia lehet korai volt a teszt :) mondjuk nekem élég hamar kimutatta ugy hogy a doki mégcsak a felritkulást látta. Én xepillel teszteltem :) szòval lehet baba is de lehet hogy nem tesztelj újra pár nap múlva .
2018. febr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom csak arra gondoltam lehetett elobb is ovum,akkor meg mar ha beagyazodott csak latszana a teszten is.Most mar nem veszek uj tesztet a nem vartig.
2018. febr. 25. 11:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem gondolnám, hogy terhes vagy. Az is kérdés, hogy védekeztek. Mert, ha csak kihúzza "idő előtt", akkor ja az vagy. De ha védekeztek, akkor nem.

Nem voltam még terhes, de nem gondolnám, hogy ilyen hamar és ilyen erősen lennének rosszulléteid, a barátaim elmondásai alapján.

Nekem is volt olyan időszakom mikor reggelente hányingerem volt, meg iszonyat rosszul éreztem magam. Lehet gyomorsav problémád van. Vagy leesik a vércukrod reggelre.

2018. febr. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha csak nem 10-e környékén volt ovud 20-a helyett,akkor semmiképpen sem érezhetsz még semmit,hányingert pláne nem.

De nagyon nem valószínű,hogy olyan korán volt.

30-a előtt nem érdemes tesztelned.

Reméljük pozi lesz!

2018. febr. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem vedekeztunk,egyszer sem mert babat szeretnenk.
2018. febr. 25. 12:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha terhesseg okozna a roeszulletet mar pozitiv lenne a teszt is.
2018. febr. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat. Majd megvarom a nem vart napjat. Ez a biztos :)
2018. febr. 25. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!