Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 halvány pozitív teszt után...

2 halvány pozitív teszt után negatívak? KB 11 napja késik.

Figyelt kérdés

Ciklus 34-35 napján teszteltem 2 különböző teszttel és mindegyik időn belül halvány rózsaszín csíkos lett..

Most vagyok a ciklusom 45ik napján és negatívak a tesztek... Több fajtát csináltam már..

Járt már valaki így??



2018. febr. 25. 14:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%

Menj el dokihoz, az a biztos.

Egyébként a teszt erősségétől is függ, hogy kimutatja-e vagy sem..

2018. febr. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál ő még nem látott semmit, azt mondta ha nem jön meg akkor pár hét múlva menjek vissza...
2018. febr. 25. 15:56
 3/14 A kérdező kommentje:

Pontosabban hétfőn a 39ik ciklusnapon voltam orvosnál.

Azt mondta lehet h csak később fogant.

Méhnyálkahártya akkor 7,6 mm vastagságú volt.

2018. febr. 25. 16:00
 4/14 anonim ***** válasza:
Várj még kb. 3-4 napot és reggeli első vizelettel teszteld!
2018. febr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem sajnos ez nem terhesség. 11 napos késéssel már pozitívnak kell lennie, sőőőt! Már az UH-n is látható ilyenkor a petezsák. Lehetséges, hogy ebben a hónapban esetleg elmaradt a peteérés és azért nem akar megjönni.
2018. febr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Fel tudod tölteni a 2 pozitív tesztet? Nem lehet, hogy csak szellemcsíkosak? 11 nap késés az nagyon sok, bár csodák még lehetnek:)! Szurkolok, hogy Neked az legyen!
2018. febr. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Időn belül jött ki a rózsaszín csík, szóval kizárnám h szellemcsík lenne.

Lehet csak rosszak voltak a tesztek?! Ki tudja..

2018. febr. 26. 06:39
 8/14 anonim ***** válasza:
37%

21 napja késett a havim, negatív volt az összes teszt amit csináltam ez a dátum előtt, orvos nem látott semmit UH-on csak a peteérés nyomait. Február 1.-én kellett volna megjönni, február 21.-én halvány pozitív lett a teszt. Február 27.-én csak egy petty volt a méhemen. Április 12.-én volt szivhang. 2.5 éves egészséges kislány

Nem is gondolt senki terhességre mert fogamzásgátlót szedtem! Úgyhogy vannak csodák, mint az én kislányom. :-)

2018. febr. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Na még ha ritka is, akkor is létezik :)

Köszönöm h leírtad a történeted.

Akkor talán még van egy icipici kis reményem :)

2018. febr. 26. 07:11
 10/14 anonim ***** válasza:
6%

Utolsó vagyok - Most várjuk a tesót - vele meg ennek az ellenkezője történt.

Még 9 nap volt a nemvàrtig, amikor pozitívat teszteltem. Vele is két naponta teszteltem, 31.-re nem vártam decemberben, Dec 22.-én halvány pozitív lett, 31.-re leugrott a tesztcsikról, és digitális is 2-3 hetes terhesseget mutatott. Szerintem tök változó h mikor lesz pozitív, attól függ milyen erős a hormon.

2018. febr. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!