Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes 3 napos vagyok ma....

Nolyka kérdése:

38 hetes 3 napos vagyok ma. Beinditott szules fajdalmasabb? Kerdes alul bovebben!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szerdan megyek orvoshoz 38 het 4 napos leszek. Szoval cukros vagyok de csak terhessegi cukros az orvosom mondta ha nem indul be a szules magatol 39 het es 40 het kozott meginditjak a szulest. Canadaban elek szoval itt nem tudom mire szamitsak.Akinek inditottak mar Kerdesem mennyivel kulonbozik a fajas a termeszetestol? Koszonom. Elso babas kismama.

2018. febr. 27. 07:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 2. szülésemet indították a kiírt napon terhességi diabétesz miatt.

Bekötötték az oxitocint kb fél 7-kor, 8kor burkot repesztettek mert a gép fájásokat mutatott, én még kb egy fél óráig semmit nem éreztem, aztán fokozatosan erősödtek úgy, mint a m.víz szivárgással indult első szülésemnél. 10:27-kor született meg a fiam.

Nekem ez jobban fájt, mint az első, de nem fogom az indításra, mert eddig bárkit kérdeztem azt mondták, hogy a 2. szülésük jobban fájt!

2018. febr. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első szülés indítás nélkül 8 óra alatt.

Második szülés indítással 3,5 óra.

Brutálisan fájt és nem is éreztem a toló fájásokat így nehezebb is volt. Hatalmas görcsök voltak.

Én inkább ha választani lehetne (de ugye nem lehet) simán a 8 órás vajúdást választanám. Ott szépen fokozatosan történik minden..az indításnál meg már szinte bumm bele a közepébe.

2018. febr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Gondoltam inditasnal gyorsabbak a folyamatok! Majd csak tulelem mint mindenki mas.
2018. febr. 27. 17:33
 4/5 Alexa890610 ***** válasza:

Nekem csak 1 gyerek van, oxitocinnal indították a szülést elsődleges fájásgyengeség miatt.

37+3-nál elfolyt a magzatvíz este 9-kor, de másnap reggel sem volt még semmi fájás, ezért indították.

Negyed 9-kor bekötötték az infúziót fél 9-kor már 3-4 perces fájásaim voltak.

1 órán belül már szinte szünet sem volt 2 fájás között.

Óriási fájdalmaim voltak, de eleinte jól bírtam.

Viszont az utolsó másfél órát nem kívánom senkinek sem.

Konkrétan az a gondolatom támadt, hogy ilyen lehet amikor valaki kínok közt haldoklik.

Pedig esküszöm magas a fájdalomküszöböm.

Sok mindenre nem is emlékszem, valahogy kimaradtak részletek.

Így is 6 órába tellett mire meg lett a fiam.

A kitolás már nem fájt annyira, viszont addigra már annyira gyenge voltam hogy az is nehezen ment.

Nem kértem fájdalomcsillapítást, pedig többször is megkérdezték kérek-e.

A doktornő meg is kérdezte, hogy én ilyen kemény nő vagyok???

Ma már nem vagánykodnék, hanem kérném rögtön az epiduralt.

Remélem nem ijesztettelek meg nagyon, de jobb ha tudod hogy bizony nagyon tud fájni.

2018. febr. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell aggódni. 3 fiam van, a 3-nál indították. Semmivel nem volt másabb, mint a sima. Minden szülés fáj, errenfel kell készülni agyban és sokkal könnyebb lesz. Tapasztalatból mondom. A fájások közti pihenés és a levegővétel segíthet, illetve meg kell fogadni mindent amit mondanak a szülőszobán. Csak segítenek.
2018. márc. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!