Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki használt már terhessége...

Valaki használt már terhessége alatt orrcseppeket vagy orrsprayt, ami hat is, nem ilyen tengeri sós semmiséget?

Figyelt kérdés
Én már ezt nem bírom, folyamatosan eldugul az orrom, inhalálástól kezdve mindent kipróbáltam ami természetes, de mindennek van határa. Nem megy normális orrcsepp nélkül. Valaki használt terhessége alatt nasivint, otrivint vagy valami normális készítményt?
2018. febr. 27. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Szia! Én a terhesség elején 2-3 hónapot szenvedtem ugyanígy! Csak az otrivin mentol segített! Tudom, hogy azt mondják nem szabad, de már nem bírtam a nem alvást! Kitartást! 😊
2018. febr. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én használtam Rhino Spray-t minimális mennyiségben. Tudom, hogy elvileg nem szabad. De elvileg terhesség és szoptatás ideje alatt kb semmit nem szabad... már ha a betegtájékoztatókat komolyan vesszük. Én majdnem megfulladtam enélkül. Orvossal megbeszéltem.
2018. febr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nasivin Baby-t használtam, megengedte az orvos (szó szerint legyintett rá, és nem azért, mert nem felelősségteljes, felénk ő a No1). Azért nem javasolják, mert nem végeznek terhes nőkön teszteket, hogy mi a hatása. Semmi baja nem lett a babának, most 1 éves.
2018. febr. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat! Megveszem en is valamelyiket a felsoroltak kozul. Most jottem nodokihoz meg megkerdezem ot is,es ha nem mond semmit nem kinlodok tovabb.
2018. febr. 27. 14:39
 5/7 anonim ***** válasza:

En sokfelet, feszt dugult az orrom! Semmi baja se lett a gyereknek. Dokit is kerdeztem anno, nyugodtan lehet hasznalni mert lokalis kesziteny.

De, hogy peldat is emlitsek: rhinospray plusz, nasivin sanft, otrivin. Ezeket “szeretem”

2018. febr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan brutális orrdugulásom volt a 14.héttől hogy 3óránként kellett sprayznem.Nem csak az egyik oldalon hanem teljesen,se enni se inni se aludni nem tudtam.Végig használtam,a legjobb a Rhinospray plusz volt de egyébként a Nasivin gyerekeknek valót használtam.Nem biztatlak hogy nyugodtan használd,de az fiamnak semmi baja nincs
2018. febr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!! Nemrég voltam a nőgyógyászomnál, akiben nagyon megbízok, már műtött annó többször is, és végre megnyugtatott. Hallotta milyen gázul be van dugulva az orrom, és mondta is egyből, hogy nyugodtan használhatom a nasivint, otrivint, sőt még egy egy neocitránt is be lehet venni.Ha lázam lenne akkor a paracetamol tartalmú gyógyszerek szedhetők, pl. A panadol. Nagyon köszönöm mindenkinek még egyszer. Az a szomorú hogy hétfőn voltam a házidokinál ez miatt, és helyettesítő doki volt, aki csak hümmögött hammogott nem mert semmit ajánlani, inkább mondta hogy bírjam ki...hát köszi mondtam...
2018. febr. 27. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!