Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes vagyok, voltam nőgyógy...

5 hetes vagyok, voltam nőgyógyásznál, nem vizsgált meg, vissza rendelt két hét múlva. Most 2hétig stresszeljem magam, hogy minden rendben!? Ha nem vérzek, nincs görcs, akkor elvileg minden rendben, ugye?

Figyelt kérdés

2018. febr. 27. 12:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj. Úgysem látott volna semmit, max petezsákot, és attól sd leszel okosabb. Szívhang úgyis csak a 6 hét után van. Amíg nem vérzel addig nincs gond. Én görcsöltem is, ilyen enyhe menzesz szerű görcsök, nekem magnéziumot mondott az orvosom. Szóval nyugi🙂 11+5 hkm
2018. febr. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igaza van.

Ha még nem volt vetélésed, és egészséges vagy akkor ha elvetélnél egy erösebb menzesz szerü dolog lenne.


Elsö gyereknél munkahelyre kellett a papír így 5 hetesen mentem el orvoshoz. Egy kicsi pöttyöt látott. Hát onnantól kezdve minden dolgon idegeskedtem... Mindenen...

Második gyereknél egyszerüen csak a 10 hetes vizsgálatra mentem el elöször, és az volt a legjobb, ott már egy aprócska embert lehetett látni a képen.

2018. febr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Először is nyugodj meg ne stresszelj. Minden rendben lesz.

Hamar letelik a két hét. De addig is ne idegeskedj.

2018. febr. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha megvizsgál te ugyanúgy stresszelnéd magad, mert még nem lát semmi olyat, ami élő embrióra utal. 5 hetesen voltam először orvosnál, én viszont panasz miatt. Egy üres petezsákot látott, semmi mást. Abból pedig még bármi lehet.

Ne idegeskedj, ne agyalj. Ha most megvizsgált volna, ugyanígy visszahív 2 hét múlvára, mert akkor már elviekben lesz szívhang és az az egyetlen tényező, amivel kimondják az élő terhességet.

2018. febr. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tul koran mentel nogyogyaszhoz, meg nem sokat latthat. Probalj meg nem stresszelni az a legfontosabb. Ket het mulva mar szivhang is lesz. Konnyu babavarast!
2018. febr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen típus vagy, akkor tök mindegy, hoyg megvezsgál, így is úgy is stresszelnél.

Én 5+3 hetesen voltam. 8 mm-es petezsákot látott. Nem paráztam, hogy vajon lesz-e szívhang, meg ilyenek. Én tök lazán álltam végig a terhességhez.


SZóval ne parázz, ha látott volna petezsákot, de azt mondja, még nincs szívhang, akkor meg azon stresszelnéd magad, nem???

Nyugi!

2018. febr. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, igaza volt a dokinak, nem lennél előrébb, ha megvizsgált volna, mert max. petezsákot látott volna, embriót, szívhangot még nem valószínű. Két hét múlva pont teljesen jó lesz, én eleve 7 hetesen mentem először, most "készül" a második gyerek, ezúttal is így tervezem.
2018. febr. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%
Legalább annyit látott volna, hogy nem méhen kívüli. Ha már ott voltál, megnézhetett volna.
2018. febr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nálam is így volt, feltételezte hogy terhes vagyok, uh nem votl egyértelmű de a teszt pozitív volt és 2 hét múlva már minden látszódott.

Ha nincs panaszod akkor fölösleges aggódnod. Ha vérzel görcsölsz akkor menj vissza.

2018. febr. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy már egyszer elvetèltem 6 hetesen.Nagyon köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugodtam, hogy talán most minden rendben lesz.
2018. febr. 27. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!