Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen mellszívót érdemes...

Milyen mellszívót érdemes venni? Kézi vagy elektromos? Márka?

Figyelt kérdés
2018. febr. 28. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtöbben vagy ezt vagy azt használták, de jó eséllyel lesz aki mindkettőt.


Én kézit vettem. Először egy Mamivac márkájút, utána egy Aventet. Az Avent 1000000x jobb és hatékonyabb volt. Már csak az alkatrészeit és az illesztéseket nézve. A másik szelelt..

Mivel én csak az elején fejtem, nekem elég volt a kézi. Hosszabb távon kipróbáltam volna az elektromost.

2018. febr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem az Aventos semmit sem ért, se a kézi se az elektromos, úgyhogy mi végül Medelát Lactinát béreltünk. Ez alapján én úgy gondolom, hogy pénzkidobás mellszívót venni. A profi kórházi lactina bérlése havi kb. 15e Ft, egy gyenge elektromos ára meg 40-45e, ennyiből 3 hónap bérlés kijön, utána pedig lehet már nem is lesz szükség mellszívóra.

Ha nem akarsz kínlódni és órákat pumpálni akkor inkább bérelj!

2018. febr. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A vent kézi vol nekem nagyon bevalt. De addig amíg nem derül ki, hihy van e tejed, felesleges venni bármilyen is
2018. febr. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kézit vettem, először egy Tommee Tippeet de az nem igazán vált be, így vettem helyette egy Aventet. Az tökéletesen megfelelt de én csak 2 hónapig használtam. Tényleg ne vegyél addig míg kiderül, kell-e egyáltalán. Drogériákban, hiperekben, gyógyszertárban is lehet kapni így kb. bármikor el tudsz érte küldeni valakit. :)
2018. febr. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha alapvetően szoptatni tervezel, akkor max egy kézit szerezz be - ha túl sok a tejed, azért lesz hasznos, ha túl kevés a tejed akkor meg azért, szaporítani. Én is használtam, nagyobb lányomnál folyamatosan kellett szaporítani, a kisebb lányomnál csak időnként fejtem hogy ne kapjak mellgyulladást. Avent volt, azt ajánlom, próbáltam a Medelás Basicet de az nagyon nem jött be. Ha napi 2nől többször tervzel fejni szerezz be elektromost
2018. febr. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mam kézi volt, és Avent elektromos. A kézi egy 10-es skálán nálam talán egy kettest elért, az Avent annyit sem. Bár én nem voltam tejcsárda, az tény. :)
2018. febr. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most szeretnek venni , mert Ausztriaban lakunk , es otthon fogunk bevasarolni ilyesmiket . Utana mar kicsit macera lenne hirtelen kulon futni erte . Koszi mindenkinek .
2018. márc. 2. 05:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!