Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szex, orgazmus koraterhesség...

Szex, orgazmus koraterhesség alatt?

Figyelt kérdés

9. hétben vagyok. 7hetesen voltam orvosnál, mindent rendben talált. (nyugodtan élhetek nemi életet) Viszont azóta se került rá sor, mert kis félelem van bennem. 5hónapja volt egy korai vetélésem. Ok nem derült ki, nem is igazán foglalkoztak vele. (nem szexeltünk akkor sem, csak spontán elment. Gyakran előfordul, hibás gén foganhatott meg)


Most már kezd felébredni a szexuális vágyam, de még félek kicsit. Volt valaki így? Egészséges a terhesség, lehetne szexelni, de félek, hogy az orgazmussal, vagy a felizgult állapottal ártok. Ki hogyan küzdötte le ezen félelmeit? Tudom sokakban fel sem merültek ilyen félelmek, és nyugodtan szexeltek. Inkább kérem azok írjanak akik féltek, de vágytak rá és leküzdötték..

Köszönöm!



2018. márc. 2. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre en is kivancsi vagyok.8.hetben vagyok es nagyon felek. Nem mertem meg kiprobalni,bar mondta a dokim h nyugodtan. En is attol felek, hogy az orgazmustol el fog menni. Ez az elso terhessegem vetelesem mondjuk nem volt mint neked kedves kerdezo, de a felsz bennem is ott van.
2018. márc. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvos nem tiltja akkor szexeljetek nyugodtan. Semmi baja nem lehet a babának. Én a 4.babámat várom,az előző terhesség alatt végig volt szex (még szülés előtt 2 nappal is) és soha nem volt probléma. Hajrá csajok,szexre fel! :)
2018. márc. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, nekem fájt az orgazmus, a méhösszehúzodàs miatt. Mi megvàrjuk a 2.-trim-et.
2018. márc. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is féltem...

Kevesebbet szerelmeskedünk így ( kb heti 2-3 terhesen)

Nalunk sem tiltottak, en is vetéltem spontan 1 eve.

Így ertheto a felelem.

De minden szexnel volt orgazmusom is, es minden rendben a babóval. Szerintem a lenyeg, hogy ne vadállat módjara...:) ami jól esik neked, az neki is.

13 hetes km

2018. márc. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem semmi gondom nem volt terhesség során a nemi élettel. Végig együtt voltunk az egész terhesség alatt, kivéve az utolsó hónapot, de mondjuk abból 2 hetet alapból a kórházban töltöttem.

Ha nincs gond, mehet a nemi élet. Amúgy nekem alapból nagy igényem van mennyiség terén, szeretem az együttléteket, ez terhesen se volt másképp. Nyilván semmi gátja nem volt annak, hogy együtt legyünk, de óvatosabbak voltunk, a férjem is sokkal figyelmesebb volt. Én azt gondolom, ha minden rendben van, akkor nem fog ettől elmenni a baba. Ha elmegy, mint ahogy sajnos nálatok is volt rá példa, akkor is elmegy, ha nem csinálsz semmit.

Szóval nyilván a félelmek megvoltak, hogy bármi lehet a fiammal, de én úgy voltam vele, hogy ha semmi negatív dolgot nem tapasztaltam, rendszeresen jártam orvoshoz, mindig mindent rendben találtak, akkor miért ne? Elvégre ha anyuka jól érzi magát, kiegyensúlyozott, akkor az a babának is jó. :) Márpedig ez is egy mód arra, hogy anyuka és apuka egyaránt kiegyensúlyozott legyen, ami a baba fejlődésénél, és az egész emberi kapcsolatokon is nagyon sokat segít.

2018. márc. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En az elején nem kívántam, illetve féltem is, de “szerencsére” a párom is, úgyhogy közös megegyezés alapján arra jutottunk, hogy amikor én már úgy érzem, majd jelzem :D most 11+4 hetesek vagyunk, kb 1 hete volt egy alkalom, illetve tegnap is, mostmár kívánom is ilyenkor, bár szerintem még várat magára a heti 2-3-4 😄
2018. márc. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egészséges terhességnél, jól megtapadt picikénél semmilyen gondot nem okoz sem a szex, sem az orgazmus. Sőt! Olvastam egy cikket, hogy ilyenkor a felgyorsult keringés előnyös is lehet. annyi, hogy mi pl. óvatosabbak vagyunk, finomabban csinálja apa, figyel rám. És kevesebbet vagyunk együtt, de azért szoktunk! Ha baj lenne, az orvos úgyis mondta volna. Nálam nem volt se barnázás, se vérzés, se korábbi vetélés, se görcsök, a baba jól van, így nem vagyunk eltiltva.
2018. márc. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!