Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés a hányás, amit a...

Milyen érzés a hányás, amit a terhesség okoz?

Figyelt kérdés

Furán hangzik a kérdésem, de nem tudom eldönteni, hogy ez most a terhességtől van, vagy vírus, esetleg gyomorrontás? Tegnap ugyanis vettem a mekiben szendvicset, mert nagyon megkívántam. Viszont a második már nem esett jól, ez volt délután fél 3kor. Este már csak ímmel ámmal ettem pár falatot. Hajnalban pedig, mint akit gyomorszájba vágnak, úgy hánytam. 2szer egymás után. De azóta sem hánytam, csak nagyon fáj a gyomrom. A terhes hányás is ilyen? Én inkább gyomorrontásra gyanakszom. Szerintetek?


6hkm



2018. márc. 3. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha fáj a gyomrod, lehet gyomorrontás. Nekem a terhes hányinger nem múlt el kb 2 hónapig. És a 6. héten még nem volt. Állott mekis kaját pedig ne egyél.
2018. márc. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha fàj a gyomrod sztem nem a terhesség miatt. Én hànyós voltam de nem fàjt semmim csak megéreztem pl vmi szagot és jött.
2018. márc. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
A 6. héttől szülésig hánytam, ugyanolyan mintha vírust kaptál volna el, szóval nem fogod tudni megkülönböztetni.
2018. márc. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is jártam így az elején.. ölni tudtam volna a mekis sajtburgerért .. az első flat után kijött az is meg amit elötte letoltam krumpli is ..
2018. márc. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En is hanyos voltam mind a ket terhessegemnel ugy a 6. hettol kb a 16-17-ig. Nem fajt a gyomrom, csak ugy jott az emelyges, egyre erosebb hanyinger aztan hozza egy szag es rohantam de ugy hogy alig ertem oda sokszor. Egyebkent nem tudom miert de en is ilyenkor csak a mekis sajtburgert kivantam, es ha azt ettem; akkor pl nem hanytam utana. Szinte minden mas etelt kihanytam pedig.
2018. márc. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bár én nem voltam annyira hányós, csak néha-néha jött rám, de annyiban különbözött a gyomorrontástól, hogy ha kijött, utána nem volt rossz közérzetem, ugyanúgy tudtam folytatni mindent. Szerintem is csak gyomorrontás lehet
2018. márc. 4. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem, olyan mintha 2 hónapig tartana a másnapossàg. Nekem attól is felfordult a gyomrom ha a párom megfordult az ágyon. :D
2018. márc. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Haha, hát nálam többet senki nem hányt itt az biztos, de nyugodtan nullázzatok le tényleg.
2018. márc. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!