Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35. hét. Ha nem pihenek...

35. hét. Ha nem pihenek eleget megindulhat hamarabb a szülés?

Figyelt kérdés
2018. márc. 3. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos senki sem tudja. Én nem pihentem, emeltem is nehezet, ablakot mostam, mindent csináltam az utolsó előtti napig:), mintha nem is lennék terhes (semmi negatív tünetem nem volt szerencsére). 40+5-re szültem. Szerintem ez attól is függ, hogy milyen az edzettségi állapotod. Valaki már annyitól is megszült volna amit én csináltam. Lehet én például egy másik aktív terhes nőnek egy sima hétköznapjától megszültem volna. Nem tudom, hogy érthető-e, amit elég bonyolultan leírtam:).
2018. márc. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, érthető :)
2018. márc. 3. 21:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha faradt vagy, akkor pihenj. Nyilvan van kulonbseg faradtsag es faradtsag kozott. Megint mas az, amikor siman jol esik elnyulni napkozben a kanapen egy fel orara fozes utan es megint mas, amikor reggel 5-kor kelsz, egy nap alatt kitakaritod a 4 szobas hazat, estere meg leszakad a hatad/derekad. Utobbinal erdemes visszavenni, mert okozhat gondot az, ami eron feluli.

De kinek mi az eron feluli...

Mi pl akkor tudtunk csak bekoltozni a hazunkba, amikor 38 hetes terhes voltam, mert megcsusztak a munkak.

Gondolhatod, hogy nem pihentem, hajtottam napokat, a ferjem is porgott, mert felten, hogy megszulok, mielott bekoltoznenk, elrendeznem a gyerekszobat, stb. Nah, az eron feluli volt, de muszaj volt.

Megsem szultem meg ettol sem, vegul inditani kellett...

2018. márc. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!