Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9. hetes terhesség. Kérdés...

Bogyo0528 kérdése:

9. hetes terhesség. Kérdés lent. (? )

Figyelt kérdés
9 hetes terhes vagyok..eddig folyamatosan jelentkeztek a terhességi tünetek (hányinger,hányás,szédülés,hőhullám,székrekedés stb) de ezek el múltak..mintha nem is lennék terhes.olvastam egy történetet egy várandósnőről akinek szintén el múlt minden tünet és azért mert a babája már halva volt benne..kellene aggódnom? 3-om napja voltam ultrahangon minden jó volt nem mondott semmi rosszat a babáról!
2018. márc. 4. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 11 hetes vagyok, pár hete múltak el a "tipikus terhes" tüneteim (hányinger mellfeszülés stb.) Egyedül az álmosság maradt. Múlt héten voltam ultrahangon a babával minden rendben volt, szóval szerintem nem feltétlen függ össze, kár ilyenen aggodalmaskodni. :)
2018. márc. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Természetes dolog hogy elmúlnak a tünetek. Ha nagyon aggódsz beszélj orvossal, de ne bújd az internetet mert rengeteg szemét van fent! Ha végig izgulod a terhességet azzal sokkal többet ártasz.
2018. márc. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is most voltam 9 hetes terhes és nekem is elmúltak épp a tünetek. Az első babámnál is így volt de még vissza-vissza tértek a 12. hétig. Ne aggódj, ez nem jelent bajt. Boldog babavárást! :)
2018. márc. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem pár hétig voltak csak tüneteim, aztán elmúltak.És ma már itt van mellettem a babám épen és egészségesen.
2018. márc. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10 hetes vagyok, sokszor van olyan, hogy 1-2-3 napra eltűnnek a tünetek, aztán újra visszajönnek.
2018. márc. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,egy kicsit megnyugodtam 😊
2018. márc. 5. 05:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!