Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fejfájás kezelése terhesség...

Fejfájás kezelése terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Párommal kisbabát szeretnénk. Sajnos nagyon fejfájós vagyok, a frontokra nagyon érzékenyen reagálok, de akkor is fáj a fejem, ha nem iszok-eszek eleget, ha nem vagyok levegőn.

Amikor azonban étellel / friss levegővel már nem tudom orvosolni a problémát, gyógyszert szoktam bevenni, mert sokszor elviselhetetlen a fájdalom. (Orvosoknál jártam már, nem találtak semmit.)


Kérdésem: terhesség alatt mit lehet szedni? Ha gyógyszerrel nem, mivel mással lehetne orvosolni a szörnyű fejfájást?



2018. márc. 5. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem terhesseg elott ritkan fajt a fejem, az is lehet, hogy neked elmulik a fejfajas.

Engem Rettenetes elviselhetetlen fejfajas gyotor heti rendszeresseggel.. ami segit az a tejes kave (soha nem kaveztam csak most istom a fejfajasra) nekem panadolt mondott az orvos a fejfajas ambulancian, de nekem nem hat ugyhogy nem is szedem. Kaptam meg sinol m orrsprayt ami kapszaicinos, ez sem hat nekem. Marad a kave mertekkel meg az alvas... a gyogyszereket kerulni kell csak nagyon indokolt esetben erdemes bevenni, kura szeruen egyik sem ajanlott.

2018. márc. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is frontos vagyok, a doki azt mondta hogy a panadolból be lehet venni. Eddig egyszer fájt a fejem (8 hetes vagyok), és nem vettem be inkább.
2018. márc. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is frontos vagyok. Féltem is, hogy mi lesz. Aztán semmi se volt. Nem volt migrénem a 9 hónap alatt. Talán kétszer volt sima fejfájás, arra homeopátiás bogyót vettem be, Belladonna a neve. Panadolt is be lehet venni, ha nagyon nem bírod.Egy nem árt meg. Különben nekem ami be szokott válni, az a csend, a sötét és az alvás (szükség szerint Panadollal kiegészítve). Mondjuk a kisfiam mellett nem tudom hogy már hogy kivitelezném ezt, de nem ez volt a kérdés.
2018. márc. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Abíság ***** válasza:
Szia! Szintén migrén szokott gyötörni, de most babásan még inkább. Az orvosom a 11.hétben azt mondta bármit szedhetek, ami hat. Természetesen ha már erős fejfájásról beszélünk. De kúraszerűen tilos.
2018. márc. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!