Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes kismamák hogy vagytok?

Abíság kérdése:

13 hetes kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Hogy viselitek az időjárás szélsőséges napjait? Rosszullétekkel hogy álltok? Tudom, ahány terhesség, annyi féle válasz lesz. De, jó a tapasztalataitokat olvasni.

2018. márc. 5. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia:)

Ma voltunk a nyakiredő szűrésen, uh szerint 13+5 naposak vagyunk de egyébként kereken 13 hetes :)

Én a terhesség elejétől fogva nagyon rosszul vagyok, van hogy nem bírok az ágyból fel kelni.

Az időjárást eddig is mindig megviseltem. Főleg a migrénes fejfájás miatt ami az utóbbi másfél hétben elviselhetetlenné vált. Illetve a csípőm is mindig fájt (valószínű mert csípőficamos voltam) de ez a terhesség alatt és ilyen idővel szintén elviselhetetlen. Olykor menni nem tudok :(

2018. márc. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jaaj szegény, akkor nem vagy egyedül. Nagyon hasonlóak a tünetek. Kitartást neked, és hiszem, hogy hamarosan jobban leszünk és élvezni tudjuk majd a babavárást.
2018. márc. 6. 06:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

13+5 naposak vagyok, ikerlányokkal.

Nekem az egész napos hányinger már csak reggeli rosszullétté redukálódott. Fáradtság az határtalan, amire rá tesz az éjszakai WC-re járkálás és az orrdugulás is :)

Fejfájás szerencsére mostanában elkerül, cserébe folyamatosan ennék, pedig nem vagyok éhes :)

2018. márc. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is 14hetes vagyok de jelzem nektek h a csípő nem azért faj. Mar termelődik egy olyan hormon ami az inszalagok nyulasat és a medence nyilasat könnyíti. Emiatt faj a derék, hat és csípő. Ez segíti később h a baba ki férjen a medencebken. Emiatt lesz a jellegzetes terhes tartása egy nőnek és ez mar most elkezdődik. Nekem második baba és az elsőnél ennyire nem volt eles a fájdalom a csípő táján de ugyanez volt. Kitartás!
2018. márc. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat. Kicsit megnyugodtam. Ugyanis az előző két terhességemnél ilyenkor már nem voltak émelygések, hányinger, fáradtság stb. Viszont most még egyik sem tűnt el. Kitartást mindenkinek!!
2018. márc. 6. 15:37
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia :) én 12+2 hetes vagyok, borzasztó migrénes fejfájás-hányinger gyötört hétvégén, a meleg frontra mindig érzékenyebb vagyok😩

Ezen kívül szerencsére megúsztam a hányingert eddig, remélem ez már így kis marad :)

2018. márc. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!