Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Öt hetesen mégcsak petezsák...

Öt hetesen mégcsak petezsák és vérezgetés, mire számitsak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb öt hetes terhes vagyok, jelenleg 6,2mm-es üres petezsák láthato csak és hematoma! Két napja vérezgetek, görcsölgetek, ma jöttem be a korházba ahol pár napig még figyelnek és ha nem lesz embrio megcsinálják az abortuszt :( nagyon félek, egy éve vártuk már a babot! Akinek van tapasztalata kérem irja meg mire számithatok?
2018. márc. 6. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Ot hetesen meg nem is kell masnak lennie mint szabalyos petezsaknak. Otodik het masodik feleben meg petezsak+szikholyag.


En tudok pro es kontra velemenyt is.


Elso terhessegnel hematomak hadseregevel verzes: szigoru fekves, progi potlas, minden oke volt,14. hetre felszivodtak a hematomak, mar ket es fel eves.


Masodik terhessegnel hetedik heten is csak ures petezsak volt, majd megindult magatol a veteles, szepen kiurult.


Harmadik terhessegben most vagyok,5+4-en petezsak es szikholyag 6+4-en mar volt embrio szivhang, egyelore minden oke. De fekszem, progi potlast kapok.

2018. márc. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A verzes gorcsolgetes nem jelent tul sok jot sajnos, de ot hetesen meg nem kell masnak lennie.
2018. márc. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, jol esnek nagyon! Iszonyatosan rossz korházban lenni a nagy bizonytalanságban távol a Szerelmemtöé, kisfiamtol
2018. márc. 6. 19:26
 4/6 anonim ***** válasza:
2018. márc. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Azt még elfelejtettem, hogy én tudom pontosan mikor fogant a babánk, mert csináltam ovulációs tesztet. 6 nappal kisebb, mint a hivatalos számítás szerint. Szerintem ne aggódj és mindenképpen várj, mert lehet Neked is kisebb a terhességed!
2018. márc. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok/ köszönöm a válaszokat! Sajnos elvetéltem, missed ab. Lett belöle! Nagy valoszinüséggel IR-em van és nagyon alacsony a progeszteron szintem! Most jön a sok orvoshoz futkározos kálvária de bizom benne hogy hamar orvosolni tudják és ujra probálkozhatunk a baboval
2018. márc. 13. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!