Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felfázás, gyulladás, terhesség?

Felfázás, gyulladás, terhesség?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam a terhességre gondolni butaság és ezért itt kinevetik az embert, de leírom. Előváladék került a számba valamennyi(nagyon remélem, szerintem a párom szólt volna ha sperma, de akár ezt az eshetöséget is beleszámíthatjuk), aztán csókolóztunk és pár másodperc múlva ő nyalogatott lent, és ha az ujját is felnyomta esetleg, gondoltam így felkerülhetett valami. Ez volt február 24-én. Másnap este, 25-én a várt időben megjött a menstruációm, rendesen normális mennyiségű teljesen. Most szombat-vasárnap még halvány folttal végződött, hétfőn nem volt már menstruáció. Hétfőn este vagy 2 órát ültem viszonylag hideg széken. Kedden, március 6 viszonyt fájdogálni kezdett az egész hasam alja, derekam nyomás szerü, felfázáskor így fáj, de menstruációs jellegű is, de nem erős görcsös. Ami viszonyt a probléma hogy egyszer csak éreztem folyást és egy közepes barna folyásfolt lett a tisztaságin...utána elmúlt viszont a folyás este észrevettem hogy tartott, fehér tejszerű, NEM darabos. És keddi nap sokszor volt vizelési ingerem és nem igazán kellett pisilni, csak az inger főleg. Most akkor ez terhesség mégis, mennyi az esély rá? Vagy mégis mi?

2018. márc. 7. 01:47
 1/4 A kérdező kommentje:
A barna csak egy percsét volt, és nem volt több barna. Utána már csak fehér, ahogy észrevettem.
2018. márc. 7. 01:50
 2/4 anonim ***** válasza:
Off
2018. márc. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jo:D
2018. márc. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ennél már csak az lett volna jobb ha lenyeli és megkérdezi h terhes lett e :D
2018. márc. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!