Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit kellene lásson az orvos...

Mit kellene lásson az orvos ultrahangon?

Figyelt kérdés

Nagyon izgulok, pozitív lett a tesztem, menzesz kimaradása után 2 nappal. Akkor felhívtam az addzisztenst, azt mondta, menyjek csak el. Ígyis lett, még nem látott semmit az orvos.

Az lenne a mnagy izgalmamban a kérdésem, hogy mit kellene a holnap ultrahangon látnia? (Petezsák és már szívhang is vagy az még később?)

2-3 hetee terhességet mutatott 2 napja a digitális teszt.



2018. márc. 7. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Én aznap mentem el dokihoz először, amikor pozitív lett a teszt, ez kb. 4 hetesen volt.Nekem azt mondta, túl korán jöttem.5 hetesen már nagyon szépen kirajzolódott a petezsák, 6 hetesen és 2 naposan pedig az embriót is láttuk, hallottuk a szívverését. Akkor nagyjából 23 mm-es volt a petezsák és 5 mm-es az embrió. Ha pár hetesen az ultrahang még nem mutatja, ne ijedj meg! Boldog babavárást!
2018. márc. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az összeszedett válaszod :)
2018. márc. 7. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:

A digitális teszt a fogantatástól számol. Így 4-5 hetes lehetsz. Hát ez olyan vagy lát valamit vagy nem eset. Embrió és szívhang még nem valószínű. Inkább petezsák, max szikhólyag.

Nekem 4+5nél volt először petezsák, 5+5nél petezsák, szikhólyag és 1,5 mm embrió szívhanggal. (Most úgy tűnik két nappal viszont idősebb)


Szóval ne keseredj el akkor sem, ha nem lát még semmit a doki. Ilyenkor nagyon függ a géptől is.


10+2hkm

2018. márc. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A leírásodból bem derül ki, hogy mikor volt az a teszt vagy az utolsó mensi


A teszt amit kiír arra annyira nem alapoznék, mert a hcg szint magasságából következtet, ami egyénileg változó.. Persze átlag alapján jelez..


De

6+2 naposan(mensi alapján) 5,3 mm baba szívpulzálás volt( természetesen szikhólyaggal) petezsákot már nem is méregették.

Amúgy 2 nappal nagyobb a baba

( csak akkor foganhatott amikor... Peteérésem is fix.. És még beágyazódásos pecsételésem is volt... Persze csak ztóbv tudom, hogy az volt)


Úgyh ha az 5. Héten mész, akkor valamit lát.. De ha a 6. Hét után pár nappal, akkor pulzálást is.


Gratulálok


24+4 hkm

2018. márc. 8. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) minden rendben van!
2018. márc. 8. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!