Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg alatti csipő- es...

Terhesseg alatti csipő- es derekfajdalom kezelesere kismamaparna/ölelőparna megoldas lehet?

Figyelt kérdés

Tobbfele letezik. Probaltatok mar vmelyiket es segitett? Eleg borsos az aruk, de ha vkinek bevalt mar, en is vennek.


Koszi a tapasztalatokat.



#derékfájás #ölelőpárna #kismamapaárna terhesség
2018. márc. 8. 09:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Második terhesség de ilyet meg nem is hallottam. Én nem tudok rá mást csak pihenést...
2018. márc. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem megváltás volt! Sokkal jobban tudok aludni vele, mint nélküle! Az enyém jó nagy. Beteríti a fél ágyat, Sokféleképpen lehet használni. Szerintem próbáld ki nyugodtan, veszíteni valód nincsen. 23hkm
2018. márc. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szia. Megkerdezhetem,h neked melyik fajta van es, hogy hol vetted? Akkor latnam,h melyik kialakitas a hasznosabb es azt vennem meg. Koszi
2018. márc. 8. 13:49
 4/11 anonim válasza:
Szia! Nekem is megváltás màr most is a 26. hèten. Tescoban láttam a napokban 7ezer valamennyi. Nekem akkora van, nagyon szeretem. Nagy Tesco extrában láttam csak.
2018. márc. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Szia 4-es!


Ez a 2 m hosszu kukac alaku? Vagy az "u" alaku? Koszi

2018. márc. 8. 17:22
 6/11 anonim válasza:

4es vagyok. 160cm asszem, ès kukac alakú az. De szerintem mindegyik kihajtható majdnem egyenesre, legalábbis ezek a nagyobb fajták.meg össze is hajtható U alakba nincs annyira teletömve. Becsomagolva is kettè hajtva van. Megpróbálok linket küldeni, ilyen van a tescoban, csak ennèk szerintem nagyobb.


[link]

2018. márc. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ismènt 4es vagyok. Annyit mèg hozzàtennèk, hogy nem csak fekve hasznàlom. Ha csak felülök azzal tàmasztom meg a hàtam, vagy a kanapèn ölembe veszem, tartja a karomat, nem lóg. Nekem sajna az ujjaim is vizesednek. Vagy ha èppen a lábam durran be, összehajtom duplàra ès ezzel tàmasztok alá, jó magasban tartja a lábamat. Ùgyhogy szerintem egy fantasztikus találmány.
2018. márc. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy, hogy ilyen reszletesen irtal. Igazan nagy, segitseg, koszonom szepen.
2018. márc. 8. 21:04
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem az anyósom csinált U alakút, nemrég este eléggé fájt a derekam, gondoltam kipróbálom, el is aludtam vele, de reggelre még rosszabb lett :-D szerintem meghagyom a szoptatáshoz :-D 37 hkm
2018. márc. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia. Második válaszoló vagyok. Itt a párna : [link]


Ez konkrétan beteríti a fél ágyat :D

2018. márc. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!