Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császármetszés után - és ha...

Császármetszés után - és ha már nem szoptatok majd - mikor lehet újabb lombikterhességet vállalni?

Figyelt kérdés
Császármetszés júliusban lesz majd, nekem ez az első, így tudom sokan azt gondolják majd utána írjam ki a kérdést. De az igazság az, hogy kevés korkülönbséget szeretnénk a két gyerkőc között, van még fagyasztott embriónk és szívesen vállalnék hamar második terhességet, ha minden optimálisan megy majd. Köszönöm előre is a válaszokat! :)

2018. márc. 8. 09:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Császármetszés után min. 2 év pihenőt Javasolt a dokim. Általában Ennyit szoktak mondani másoknak is.
2018. márc. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Nekem annak idején azt mondta az orvosom, hogy 2 év teljen el a 2 szülés között.
2018. márc. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
2 évet mondott az orvosom
2018. márc. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vagy azt szokták mondani, amit elôttem is írnak, hogy 2szülés között 2 év, vagy azt, hogy a szülés és a teherbe esés között min. 1év teljen el. Ha közeleg az 1év érdemes elmenni egy UH-ra, akkor a doki megnézi belülrôl, h begyógyult, nincs-e esetleg polip vagy ilyesmi. Nekem már a 10. hónapban azt mondta, h belekezdhetünk, szóval minden test más, egyénre szabott véleményt kell kérni.
2018. márc. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Minimum 1 évet javasolt a szülés és a teherbeesés között.

Egy év után kezdtünk próbálkozni (doki megnézett előtte és minden rendben volt) végül fél év volt mire sikerült a második. Őt simán szültem, nem volt gond szerencsére a heggel.

2018. márc. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
1 évvel a műtét után lehet próbálkozni. Egyébként nem tudok elmenni a magyarázkodásod mellett, szóval én erre is reagálnék: bízzatok magatokban! Mi 4-et szeretnénk, milliószor megkaptuk mi is, hogy majd ha meglesz az első, akkor mondjunk bármit is, mert ilyen szar meg olyan szar... Itt van a baba, marhára nem szar. Imádjuk az életünket, a kislányunkat, egymást... és bár még csak 3 hónapos, alug várom, hogy újra terhes legyek! 😊 Bízzatok magatokban és ne magyarázkodjatok! Sok sikert! 😊
2018. márc. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó: aki azt mondja h szar meg minden az szerintem nem szereti az életet. Hogy nehéz e? Igen mar egy gyerek is nagyon nehéz és nagy felelősség de imádom. 1 éves volt a fiam mikor terhes lettem és baromira nehéz a terhesség egy 15 honapos mellett! Mert imádom a fiam és nem tehetem azt amit vele, hogy pihentem vele amikor akarok. Fogzas és minden egyéb jóság is jár vele! Ez azért nem ilyan egyszerű mint 3 honaposan. Azért Renelem nektek könnyű lesz az elkövetkező egy év és akkor is így állsz majd a nagy családhoz. :)
2018. márc. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos mindenki mondja, hogy milyen borzalom a szülés stb. és utána nyilatkozzak. Mint ahogy most 20 hetesen jól viselem a terhességet és erre pedig azt mondják, na majd nyáron, vizesedés, nagy meleg, izzadás, hogy majd akkor elmegy a kedvem hirtelen... Már néha azt érzem, az baj, hogy minden percét élvezem? A napközbeni elalvással, éjszakai álmatlansággal, 3-4 napos gyomorégésekkel, székrekedéssel, hangulatváltozásokkal, minden mégis így gyönyörű! :)
2018. márc. 8. 11:29
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem benned van a hiba... 😊 Én is imádtam minden percét.
2018. márc. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én olyan fitt voltam a fiammal h az utolsó héten is többet mentem mint a parom 😂 Imádtam bár a vége mar terhes volt. Nekem is beszoltak h na ez lesz majd a legrosszabb nyaram... nem is értettem de nem érdekelt. Most is jól fogjuk erezni magunkat csak kicsit jobban kell vigyazni a babára odabent. Teso nem épp a hasamat hagyja békén. Nem épp akarva csak játszik ahogy eddig. Nekem kel figyelni! De jó lesz ez! Ha nincs semmi baj elvezd! Pihenj és irj naplót pl. Visszaolvasni nagyon-nagyon jó az érzéseket pl;)
2018. márc. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!