Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon félek a hízástól, ki...

Nagyon félek a hízástól, ki mennyit hízott terhessége alatt? Van aki nem tudta leadni?

Figyelt kérdés

Szóval én most olyan 60 kg vagyok, 9 hetes terhes.

Pár éve még 55 körül voltam, és sajnos azt sem tudtam már visszaszerezni az utóbbi években :( Nem volt egyszerűen semmi akaraterőm fogyózni, párommal jókat eszünk, pihenünk.

Nagyon félek, hogy terhesség alatt sokat fogok felszedni, és utána nem fogom tudni leadni. Sok ismerősöm van, régi barátnők, hogy látom, szülés után annyira meghíztak... és le sem adják...

Félek, terhesség után se lesz akaraterőm leadni :(

Igaz, sosem voltam 64 kg-nál több. Meg nem vagyon annyira hízékony fajta. De az alakommal mindig problémám volt, testképzavarom van.

Most ez a terhességgel járó változás, úgy érzem nagyon meg fog viselni :(


2018. márc. 8. 12:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Vékony voltam mindig, most, 23 hetesen már jókora pocakom van. Máshová nem híztam, + 5 kiló van rajtam.

Tudom, hogy a baba miatt hízok, és imádok terhes lenni, mégis néha úgy érzem, hogy kezdek bálna lenni. Pl az ágyról könnyebb tolatva lemászni :)

De azt is tudom, így a második babánál már, hogy mindamellett, hogy anya vagyok, NŐ vagyok, és pont emiatt fogok újra vékony lenni.

Nem is biztos, hogy rajtad marad! Örülj a babának, és élvezd, hogy ott növekszik benned!

2018. márc. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hidd el lefogod tudni adni...Én 58-al kezdtem, 77-el mentem szülni, most 8 hónappal kesobb 53 vagyok...
2018. márc. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszi a pozitív hozzászólásokat, igyekszem nem aggódni. Kicsit változott az étkezésem az utóbbi pár hétben, rendszeresebben eszem, olyan kétóránként muszáj, mert hányingerem lesz különben. De azért próbálok odafigyelni, hogy 2000 kalóriánál többet ne egyek. Csak úgy nagyjából. De ha már nagyobb lesz a baba, biztos nagyobb lesz az étvágyam is.

Szeretnék majd csinos anyuka lenni, csak tényleg az akaraterőmmel van baj

2018. márc. 8. 12:24
 4/15 anonim ***** válasza:
Érdemes várandósan is sportolni, már amit és amennyiben lehet. Én 7 kg-ot szedtem fel és a szoptatás/éjszakázás során pár hét alatt lement mind. Szeretnénk második babát, lehet már nem lesz ilyen szerencsém, de engem nem zavarna, ha meghíznék. Szebb és fiatalabb nők vannak, mint én, de legyenek nyugodtan, amióta megszületett a kisfiam, már elmúlt a régi hiúságom.
2018. márc. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én terhesség előtt se mozogtam rendszeresen, és azt olvastam, hogy akkor nem ajánlott a terhesség alatt elkezdeni.
2018. márc. 8. 12:39
 6/15 anonim ***** válasza:
Én 53 kg val indultam . Most 36.héten vagyok 62 kg . Az átlaghoz mérve a pocakom is kisebb de én is egy bálnának érzem.magam mikor az ágyból kell kikelnem .. nevetséges de van ,hogy párom segitsége kell hozzá mert annyira nem tudom ,hogyan is kéne úgy kifordulni,hogy jó legyen igy általában hatalmas röhögés a vége :D
2018. márc. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Az elsővel 6-ot híztam, szülés után 1 hónappal 1kg-mal voltam kevesebb, mint terhesség előtt (a másodikkal a végre 9-et, azóta is hízok, de ez az én lustaságom és zabálás kényszerem)


Ismerek olyat aki 40-et hízott, az utolsó hónapokat kórházban töltötte, az èg vilàgon mindent kipróbált, mégis csak kb 10-15 ment le róla 5 èv alatt

2018. márc. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

51 kg-al estem teherbe. 58kg-al mentem szülni, két hete (!).:)

Most 56kg vagyok. Minden nap 0,5-1 kg -al kevesebbet mutat a mérleg, minden éjszaka nagyon izzadok, és reggelre kevesebb vagyok mint elôzô nap, tehát a felszedett kilòk nagy része csak víz.

Szerintem pár hèt és ùjra 51 kg leszek, pedig szoptatok is.

Elôzô terhességemkor is így volt.

2018. márc. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Elôzô vagyok! Elírtam! Nem 58-al hanem 68-al mentem szûlni.
2018. márc. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Csak az aggoldalmak elkerülése miatt írom. 182 cm vagyok, első terhességnél 76-al kedtem, 93-al szültem, 65-re ment le. Második, harmadik 65-nél indult, 93-ra ment le, most 66 vagyok. Egyáltalán nem ettem sokat, már a kórházban lement 20 kg, nem tudom hogy csináltam. Utána a gyerekekkel foglalkoztam és minden lement. Most 6 hetes vagyok, a dokinazz mondta, nem is látszik a hasamon a 3 legény.
2018. márc. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!