Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tehát ha megjött, akkor nincs...

Tehát ha megjött, akkor nincs terhesség. De ha 1.5-2 napig volt normális nem darabos, csak sima piros vér, akkor is ez az elmélet esélyesebb? Tudom hogy értetlenkedésnek tűnik, de most valahogy ezen jár a fejem egész nap.

Figyelt kérdés

Bocsi, hogy így fogalmazok, de már egy ideje keresgélem a hasonló kérdéseket és látom, hogy a legtöbbre vannak válaszok, valamint, hogy ha valaki nem biztos akkor inkább teszteljen. Viszont szomorúan látom, hogy nem nagyon válaszolnak a kérdezők a kérésekre, hogy majd ha tesztelt akkor írja meg. Pedig néha milyen jó lenne.

Szóval egy hete jött meg, de éppen csak rózsaszín volt, majd két nap piros kevés (de ez nem nyákos, csak sima folyós). De nem volt darabos sem, görcs sem volt. (mondjuk én nem szoktam gorcsölni csak peteéréskor..viszont általában darabos--bocsi a fogalmazásért.)Majd elmúlt 1-2napra. Ezután az 5. napon volt halvány rózsaszín nagy mennyiségű nyák a papíron.. olyan volt mintha folyna, de nem, csak (ki)le kellett törölni. Azóta semmi. Ma hányingerem volt-de nem egész nap csak átmeneti délelőtt.a fejfájás az sajna máskor is előfordul, gondolom az időjárás most rásegít. Amúgy azon kívül hogy sokat eszek és aludnom kellett egyet délután más bajom nincs.

De elgondolkodtam, hogy lehet, hogy baba lenne ezért gondoltam olvasgatok itt. Azt már kivettem, hogy van akinek megvolt a terhesség alatt, de ritka. Azt is hogy másabb a menszi-ez stimmel. De mivel nekem nem barna pecsételés és hasonlók voltak ezért érdeklődném volt-e így valaki? Tudom teszteljek, ha nem változnak a dolgok és nem kapok számomra megnyugtató választ akkor tervben van. Csak meg akarom várni a következő peteérést 15-e körül-már ha lesz, hogy lássam van-e nyák, görcs mint máskor. ha nem lesz akkor biztos tesztelek.

Ha valaki tud válaszolni előre is köszönöm.


2010. jún. 9. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt már írtam másnak is úgyhogy bemásolom neked.

Nekem rendszeresen 28 naponta szokott megjönni és 5 napig tart, egyszer azonban 32 napra jött meg és csak 3 napig tartott, az is kevesebb volt mint máskor. Mivel már néhány napja nem voltam jól ezért azt hittem beteg vagyok. A 39. napon teszteltem először mert kezdtem egyre rosszabbul lenni és az már pozitív lett. Szóval előfordulhat, hogy baba van!


És igen, nekem is piros vérzés volt, nem csak barnázás.

De miért vársz addig a tesztel? Már most is pontos választ ad! Szeintem jobb ha túl vagy rajta minthogy még napokig vagy hetekig idegeskedj!

2010. jún. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi! Azt hiszem pont ezt a választ találtam korábban ami miatt el is kezdtem gondolkozni.:-) igazából valami tünet ha lenne akkor nem várnék. Van már egy lurkóm és vele a 7. héttől hányinger, szag és ételundor jött..és olyan mellfájdalom, hogy küzdöttem az alvással... Bár ott kimaradt a mensi és akkor teszteltem. Most meg mint a nagykönyvben meg van írva 28 napra kezdődött a rózsaszín.Majd másnap amit már írtam.

Köszönöm a választ. Ha tesztelek én bizti megírom :-) Hátha valaki még hasznát veszi.

2010. jún. 9. 19:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Minden terhesség más még egy ember 2 terhessége is különbözhet.Csinálj tesztet és akkor biztos leszel benne.Nem vesztesz semmit max egy kis pénzt.

20hkm

2010. jún. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem első hónapban rendesen megjött , 4 napig tartott nem volt kevesebb, csak nagyon görcsölt a derekam....Azt második hónapbna már nem jött meg...

27 hetes km

2010. jún. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi lányok! Majd meglátom, hogy mi lesz. Lehet holnap munkából hazafelé beugrom a patikába. Bár mondom semmi különös nincs. Vagyis ami van azt is a meleg csinálhatja.

Régebben úgy 2-3 éve volt hogy alig volt meg havonta, volt olyan hogy fél-1 nap. Bár akkor valami hormonprobléma volt. Most meg hogy két éve clostys voltam, majd lombikos azóta minden hónapban pontosan jön és ovuteszt mutatta most hóközben a peteérést. Esélye az lehetne, bár sokat nem voltunk együtt és a peteérés környékén akkor amikor a legerősebb volt a csík. De nagyon nem tervezgetünk, csak kiváncsiságból próbáltam ki a múlt hóban az ovutesztet. Többet nem is fogom, mert egybe is esett a legerősebb csík a görcsös hasfájással. Legalább már tudom, hogy valóban akkor van a peteérés. Olyankor ülni sem bírok :-(

Tünet nem igazán van (tegnap volt rossz napom)Elvileg 14-e körül már peterérés lesz, ha lesz. Annyi még, hogy akik írtatok, hogy megjött első hóban, vagy akár később is, ha emlékeztek még, Akkor hóközben ugyanúgy volt nyúlós tojásfehérjés nyák? Vagy az ilyenkor nincs?


Köszi mégegyszer mindenkinek!

2010. jún. 10. 17:49
 6/6 A kérdező kommentje:
Na azért csak csináltam délben egy Maria Romed nevű tesztet. negatív lett. Legalább már tudom hovatenni a dolgot. Köszi mindenkinek a segítséget.
2010. jún. 11. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!