Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Étvágytalanság vs. Kifosztanám...

Étvágytalanság vs. Kifosztanám a hűtőt?

Figyelt kérdés
Most tartok 7+3 napos terhességnél és az étvágyam szó szerint hullámvasúton mozog. Hol alig tudok egy kis gyümölcsöt letuszkolni, hol a világ összes kajáját megenném. Ha elmegyek egy pékség mellett és megérzem az illatokat, összefut a nyál a számban. Nem vagyok éppen karcsú, és nem szeretnék rengeteget hízni a terhesség alatt. Másnak is volt ilyen, elmúlik? Mivel lehet csillapítani a farkaséhséget? Egészségesen szeretnék étkezni, de mintha most az étvágyam vagy étvágytalanságom rabja lennék, szörnyű.

2018. márc. 10. 16:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék, hogy Utrogestant szedek progi pótlásra, nem tudom ez mennyire befolyásolja...
2018. márc. 10. 16:41
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát valahogy nálam is így van, bár talán az étvágytalanság többször fordul elő.

De egyik napom ilyen a másik olyan. Van hogy megeszek egy szendvicset és még egy kiló gyümölcsöt bírnék enni.

Pedig egyáltalán nem vagyok rosszul, még hányingerem sincs.


Mivel IR vagyok így esélyem sincs azt a rengeteg dolgot megenni mint amit megkívánok. Próbálok ellenállni neki mert muszáj. Eddig 3,5 kg fogytam, de eléggé van miből így nem aggódom. Próbálj meg kialakítani egy étrendet napi 5x kevés étkezéssel, hátha a rendszeresség segít.

10+5 hkm

2018. márc. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi az nekem is lemaradt, hogy utrot szedek én is vérzés miatt. Ugyan 7. héttől szedem csak de ez az étvágy dolog múlt hét végén kezdődött, addig sima étvágytalanság volt csak
2018. márc. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ír-és és semmit se kell szedjék de nálam is ez van. Egyik nap mindent szó szerint meg ennek másnap meglátok bármit és meg a víztől is hányingerem van. Nekem is van honnan leadnom mondjuk Uh nem felek... eddig 15 hetes vagyok és 80rol indultam és meg tartom. Nekem az első terhesség alatt 70rol 10 kiló jött fel de az le is ment azonnal, viszont szoptatassal 16jott fel utána. Abból 6 lement aztán beköszöntött a kisteso. Uh most aztán meg vagyok lőve. Szeretném ha egy kiló se jönne fel. De úgy nehéz ha nem tudok enni vagyis nem rendesen....
2018. márc. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!