Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van még esély? Terhességi...

Van még esély? Terhességi tesztjeim pozitívak! De sajnos az orvos az UH -n még nem látott semmit! Utolsó menzesz első napja február 2. , de peteérés nem félidőbe volt!

Figyelt kérdés
Valakinek volt már hasonló tapasztalata ?Az 5. Hét körül nem láttak semmit?

2018. márc. 11. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem érdemes túl korán menni! Persze h van esély! De 6ik betöltött hét előtt nem érdemes menni m géptől is függ h mit lát. Főleg ha később volt a pe...
2018. márc. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos volt egy missed abom , és egy műtétem , hogy teherbe tudjak esni ! Ezért kellett mennem ahogy késett
2018. márc. 11. 13:53
 3/9 anonim ***** válasza:

Persze hogy van! Általában 6. Héttől lehet látni, nekem 7+2n látta meg csak :)

Nekem is volt műtét, missed ab, mindenféle, tudom hogy nehéz és izgulós korszak ez,de légy nyugodt, pár nap és már látható lesz,

átéltem én is, nehéz nem aggódni, de most itt szuszog mellettem, van remény! Drukkolok!

2018. márc. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen nagyon izgulunk , bízunk ! Köszönöm a válaszod ! :) Remenényt adtál!
2018. márc. 11. 14:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy van esély.
2018. márc. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ilyen korán az lett volna fura, ha látnak valamit :) Értem, hogy menni kellett, de minek, ha nem látják? :D


Nekem is volt missed ab-om, 7évet vártunk a terhességre, de kivártam a 6 hetet. Ha telefonon időpontot kér az ember ott is megkérdezik, mikor tesztelt, úgy adnak időpontot.


Ilyenkor csak magadat stresszeled, mert elmentél és ott tartasz mintha nem is mentél volna :D Ejnye.


Szorítok, hogy legközelebb már az uh is igazolja a kis csodátokat :) Ne izgulj, bár tudom könnyű azt mondani.


Minden jót!

2018. márc. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Kedden kell orvoshoz mennem ! Remélem jól alakul minden :)
2018. márc. 11. 21:44
 8/9 anonim ***** válasza:

5 hetesen perzsák volt (jó gép volt a dokinak)

7+2 - embrió szivhanggal

Második baba- 6+2 nél szivhang is volt.

2018. márc. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2018. márc. 12. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!