Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menjek kórházba, vagy maradjak?

Menjek kórházba, vagy maradjak?

Figyelt kérdés
7 hetes várandós vagyok, kb 1 hete hányok napi szinten, de pénteken és tegnap is több, mint 10szer hánytam, inkább 15ször. Nem marad bennem kb semmi. Ma ki sem keltem az ágyból, olyan rosszul voltam egész nap, de most még hozzá hasmenésem is lett elég durván...mintha nem lenne elég bajom. Holnap viszonz mennem kéne dolgozni hajnal 4re. De már félek, hogy össze fogok esni. Ti mit tennétek? Menjek be ma a kórházba? Vagy próbáljam kihúzni holnapig. Péntek óta összesen 2 banánt, 1 almát, 3 kanál szaftos nokedlit meg 1 kis darab péksütit ettem meg, ezt mind részletekben. Mit javasoltok?

2018. márc. 11. 17:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Igen,inkabb menj,es mondjak hogy semmibajod stb,mint hogy baj legyen,es utanna megband hogy miert nem mentel be!!
2018. márc. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Aki napi 15-ször hány az evidens, hogy nem tud bemenni dolgozni. Állapottól függően menj be, illetve hívd fel a nőgyógyászodat ha van, amúgy is ki kell, hogy írjanak.
2018. márc. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
9%
na, még egy felelőtlen szülő jelölt... hánysz és fosol, de a benned feljlődő életre nem gondolsz??? itt írogatsz a gyakorin, ahelyett, hogy beszélnél egy orvossal! már rég hívhattad volna a házi dokidat vagy a közeledben lévő korházat, de nem, neked a netet kell bújni... vagy diagnosztizáltad magad a dr. Google-nél??
2018. márc. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Hányás és hasmenés mellett nem terhes ember sem megy dolgozni
2018. márc. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, nem gondolom magam felelőtlennek, pénteken jeleztem a főnökömnek, mi a helyzet, erre kb elhordott mindennek, meg kb hogy képzelem, hogy terhes vagyok, és konkrétan nem engedett haza, hiába hánytam ott is vagy 10szer, meg tegnapra is kényszerített, hogy menjek be dolgozni, meg kb leleki terrort alkalmazott, hogy a lányuk így nem tud elmenni a héten szabadságra, menjek már be dolgozni. Ezen kívül vasárnap nincs háziorvos, valamint Ausztriában vagyok, nem tudom, itt mi hogy működik.
2018. márc. 11. 18:12
 6/19 anonim ***** válasza:
36%

" meg tegnapra is kényszerített, hogy menjek be dolgozni, "


Te valami középkori rabszolga vagy?

2018. márc. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Milyen munkahelyed van neked? A főnököd egy vadbarom... Viszont tenyleg kellett volna mar első nap orvossal beszélned, mert banyek terhes vagy és a hanyasos vírus egy egészséges embert is iszonyatosan kimerít! Ne a gyökér munkahelyeddel foglalkozz már hanem magatokkal!!
2018. márc. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom ez nem vírus, hanem a terhesség velejárója, különben nem ettél volna péksütit, hanem diétáznál, a babának semmi baja nem lesz, ezen ne aggódj, ha inni tudsz akkor nem kell dokihoz rohanni
2018. márc. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Bocsánat, en is félre néztem, 7 hetes. Ettől még napi 15x hányni nem egészséges.
2018. márc. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
9-es én 8 hónapig hánytam napi 15-ször, csak akkor fektettek be, amikor 10 kg-t fogytam terhesen, nem kell 2 nap hányással rohanni sehova, csak ha egyértelműen nagyon rosszul van, semmi folyadék nem marad meg benne, ezt azért felnőtt ember fel tudja mérni magától is.
2018. márc. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!