Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok volt 2...

Ibolya84 kérdése:

6 hetes terhes vagyok volt 2 elhalt terhessègem ìrattam fel pòtlàst van mellèrzèkenysèg tegnap hànytam is egyszer, akkor van elèg progeszteron? Az orvos azt mondta hogy ezt ha vèrzek vagy barnàzOK akkor ìrjàk ki?

Figyelt kérdés

2018. márc. 12. 06:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Szedjek progeszteront, vagy csak ha vèrzek vagy barnàzok
2018. márc. 12. 06:11
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

2 vetélés után jobb ha szedsz 12-14. hétig (ha a doki mást nem mond) progeszteront, mert ha hajlamos vagy rá, bármikor leeshet a szint és elhal ez a terhesség is. Nekem is kellett, korábbi vetélés miatt.

Jó egészséget!

2018. márc. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 5 hetes terhes voltam mikor felírta az orvos szintén többszöri vetélés miatt! Akkor nem véreztem és nem barnáztam! Nekem azt mondta, hogy jobb ha szedem mert segít, hogy megmaradjon a pici! 13. hétig kellett szedni! Nyugodtan szedhető! Később mikor elkezdtem vérezni csak emelt az adagon!
2018. márc. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
A progeszteron pótlás csak egy magyar placebó, semmi más országba nem csinálják, és még mégsem halt ki az emberiség.
2018. márc. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Többször véreztem a legelején. Csak akkor kaptam progit mikor kiderült hogy méhen belül van (mert ha esetleg méhen kívüli lett volna nem akarták támogatni) a progi után kb 5 nappal marad abba a vérzés és azóta nem tért vissza de szednem kell még.

11hkm

2018. márc. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

4, sok más országban a 12. hét előtt rád sem néznek, ha pl. 8 hetesen vérzel, elküldenek. Amúgy orvosin végeztél? Tudod mi az a sárgatest? És azt, hogy a vetélések nagy százaléka amiatt van mert ez csak alacsony szinten termelődik az anya szervezetében? No, a progeszteronpótlás naluk megtarthatja a magzatot. Azt a magzatot, amit a külföldi kórházak nagyrésze hagy pusztulni mert még "csak" 12. héten belül vagy, tehát vetélj el nyugodtan.


Olvass már kicsit utána a nagy okoskodás előtt, hogy hány nő járt úgy hogy akár 2-3 vetélés után a következő babánál progipótlást kapott, és az a baba megmaradt!

Angol, svájci, osztrák és belga ismerőseim, rokonaim is mondták már hogy milyen jó hogy nálunk már a terhesség elejétől élőnek tekintik a magzatot és foglalkoznak veled!

2018. márc. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kòszònòm mindenkinek!
2018. márc. 13. 05:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!