Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szörtelenités terhesen (!? )

Bogyo0528 kérdése:

Szörtelenités terhesen (!? )

Figyelt kérdés
11hetes kismama vagyok és olvastam hogy a szörösödés bizony a terhességgel jár:( de engem nagyon szavar főkép a hasamon..nem gond ha legyantázom vagy leborotválom? 😌🙈
2018. márc. 12. 13:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Nekem nem..
2018. márc. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De nem is lesz gondd a babával sem ha megszületik?
2018. márc. 12. 13:42
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted a babának árt, ha te leborotválod a szőrödet? jézusom...
2018. márc. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nemar....
2018. márc. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
17%
Szia! Kozmetikusként egyiket sem ajánlom! A borotvától csak erősödni fog és örökké borotválhatod! A gyantázás során fellépő fájdalom pedig izomösszehuzodast okoz ami szintén nem a legjobb terhesen! Azt javaslom inkább használj természetes dolgokat amik halvanyitanak, ilyen a citrom, kamilla, fahéj!
2018. márc. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%

Alapból szőrösebb típus vagyok, a terhesség csak rátett egy lapáttal. Engem is zavar(t) a hasamon a szőr, terhesség előtt mindig leszedtem nyáron. Most is kb. a 12 héten egyszer leszedtem epilátorral. De utána arra jutottam, hogy a szörtelenítő krémből inkább ne szívódjanak fel az anyagok, a borotválás esetleg megerősíti, szúr, gyorsan kinő, az epilátor fáj is és hangos is, sajnáltam a kismanót bent :) Gyantáztatni meg nem szoktam. Úgyhogy elfogadtam inkább a szőröket, bár vizsgálatkor, nst-n igencsak zavar, amikor mutogatni kell a hasam.

38 hkm

2018. márc. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez másnál hogy van, de a szülés óta már alig találok olyan szőröket, mint mikor terhes voltam..
2018. márc. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Dehogy baj..

Bár én nem borotválnám..

Nálam a szemöldökcsipeszes módszer vált be..( bénább, ha abban a csíkban semmi nincs, aztán meg pihés.., emiatt csak a sötét szálakat szedem ki)


De a hajamat csípem,hogy dúsabb most ...(baba 3 hónapos koraban varhatóan úgyis ritkul..)

2018. márc. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Kozmetikusként egyiket sem ajánlom! A borotvától csak erősödni fog és örökké borotválhatod!


Blblabla... 14 éves koromtól borotválom, most 41 vagyok, és ritkult, sőt, fél tenyérnyi területeken szinte teljesen el is tűnt...

2018. márc. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35%
Kedves utolsó! Nem mindenkinek ugyanolyan a testszőrzete és mindenkinél másképp reagál a borotvára! Van olyan vendégem akinek hetente kellett tartós szőrtelenítés miatt a hasát és arcát borotválni , mondanom sem kell a tartós nem vált be és most 2 hetente jár gyantáztatni! Én csak azt írtam le amit a szakmám során tapasztaltam! Jelzem nem 1-2 vendégem van és nem 1-2 kismama jár és járt hozzám!
2018. márc. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!