Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogamzàsgàtlót szedek, amit...

Fogamzàsgàtlót szedek, amit pènteken hagytam abba, s szerdàn kell megjönnie, viszont màr szombaton volt barnàzàsom, vasàrnap egy pici vèr, meg ma is! Volt hogy elfelejtettem bevenni a gyógyszert, s csak màsnap pótoltam! Ez utalhat terhessègre?

Figyelt kérdés
2018. márc. 12. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Valószínűleg nem utal terhességre csak talán előbb kezdődik a megvonásos vérzés mint gondoltad.


Viszont ha sokszor felejted el, akkor találj ki valami más fogamzásgátlást,mert úgy teherbe lehet esni ha nem szeded az előírásnak megfelelően.Ha egy nap kimarad a tabletta akkor másnap ha beveszed az már halottnak a csók, ott már nem garantált a fogamzásgátló hatás.

2018. márc. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem
2018. márc. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha pótoltad a gyógyszert,akkor nem lehet gond.
2018. márc. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocs az off miatt...de csak nekem furcsa, hogy a megvonásos vérzés 5 nappal az utolsó szem után várható?


Nekem mindig másnap délutánra megjött, tudom,hogy ez nem etalon..csak azt hittem, hogy az a normális, hogy mire az új levelet kezdi az ember, el is múlik( nekem 3-4 naposak voltak) a betegtájékoztatő is űgy írta, hogy a két levél közti szünetben jelentkezik a megvonásos vérzés..


On


Ennyi nem utal terhességre, de nem zárja ki...én azért a kihagyások miatt tesztelnék

2018. márc. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem mindig 5 napra szokott,valahogy ìgy alakult ki!Csak most azert furcsàlom,mert màr màsnap lett egy kis barnàzàs,meg most is egy kis valami!majd akkor szerdàn meglàtom mi lesz!
2018. márc. 12. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!