Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mási ennyire szenved mint én?

Mási ennyire szenved mint én?

Figyelt kérdés
Ez a második terhességem de a mostani rosszullétek brutálisak. Egész nap bármit eszek vagy iszok perceken belül vissza jön. Semmi erőm estére és társaságba se tudok menni. 11hetes vagyok. Este a legrosszabb a helyzet.

2018. márc. 12. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is második terhességem és a mai napig minden reggel hányok 😞 Pedig 23 hetes leszek...

Kitartás!

2018. márc. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A másodiknál én is rosszabbul voltam de nem ennyire. Viszont úgy tudom hogy az ilyesfajta panaszon pár hét alatt eltűnnek. Gyömbér talán segít de kérdezd inkább az orvost, védőnőt. Ha annyira rosszul vagy akkor ügyeleten is segítenek kismamákon.
2018. márc. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kitartást, remélhetőleg hamarosa mérséklődik! Én 11 hétig nagyon rosszul voltam, 12-be hajolva kezdett szépen elmúlni. Citromos víz esetleg? Semlegesíti a felesleges gyomorsavat.
2018. márc. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szia. Nekem ez az első terhességem de a 7dik héttől a 17dikig napi szinten hánytam. Sokszor már az epemet mert nem maradt meg bennem semmi. És mivel semmi nem maradt meg bennem még a víz sem 11hetesen kórházba kerültem kiszáradás miatt. Nekem egy két házi praktika bevált. Pl a jég hideg víz(én lefagyasztottam vizet de ne annyira hogy jég legyen belőle,csak addig tedd fagyasztóba amíg jó hideg nem lesz). A nagyon hideg kóla is segít. Háztartási keksz. Próbálj meg többször keveset enni. Figyelj arra mennyit alszol. Nekem volt olyan is hogy a kevés alvás miatt voltam rosszul, vagy épp a túl sok alvás miatt. Gyógyszert nem szedtem mert az mindig kijött belőlem pedig csak egy dedalon volt. Gyömbér tea nagyon jó. Az is hidegen. Remélem segítettem valamit. Szép babavarast. 25hkm
2018. márc. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is hánytam, reggel-délben-este.Semmi nem segített, néha talán a hideg kóla.

Hasonló kérdést tettem fel akkor én is, mint te, a sok "okos" kismama azt írta, hogy türelem, el fog múlni, ami rajtam akkor nem segített, ahogy rajtad sem, de igazuk volt.

18 heti hányás után végre minden bennem marad.

Szóval kitartás!

2018. márc. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Akkor megpróbálom a citromos vizet meg a hideg kólát ismét hátha nem voltam kitartó.
2018. márc. 13. 08:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem egészséges tudom, de nekem is a cola vált be.persze nem sok napi 1-2 deci már megnyugtatta a gyomromat .
2018. márc. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!