Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki Dr. Lintner...

Volt valaki Dr. Lintner Balázsnál 12 hetes UH-n?

Figyelt kérdés
Sajnos Dr. Hajdú Krisztina szabin lesz és csak Hozzá kaptam időpontot. Szívesen olvasnék tapasztalatokat.

2018. márc. 13. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én nála voltam 12. és 18. heti genetikai uh-n. Nagyon pozitív tapasztalataim vannak. Kedves volt és normálisan elmondott mindent. Nem csak 5 perc alatt gyorsan letudott hanem szánt rám időt és rendesen mindent megnézett. Csak ajánlani tudom.
2018. márc. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ugyan külföldön élek, de évek óta ő a nőgyógyásza több barátnőmnek és mindkét húgomnak; mindegyikük a terhességei alatt nála volt természetesen, akkor is, amikor az Istenhegyire kellett menni a két genetikai uh (12. és 18. hét) miatt. Csak a legjobb tapasztalatokat hallottam mindenkitől, az egyik legjobb képalkotó diagnoszta a magzati vizsgálatok területén.
2018. márc. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Akkor egy percig sem aggódom:).
2018. márc. 16. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!