Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18. hetet kezdtem. Reggelre...

18. hetet kezdtem. Reggelre kisebbnek láttam a hasam és sajnos úgy tűnik fogytam egy kilót is. Mennyire fér bele a normális fogalomba?

Figyelt kérdés
2018. márc. 14. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 74kg-mal kezdtem a terhességet, és 74kg-mal mentem szülni...3,5kg-os gyerekem született.
2018. márc. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5%
utolsó, ez hülyeség... 74 kg voltál terhesség előtt, terhes lettél, benned volt a gyerek, nem híztál semmit, még a gyerek súlya se ment rád, illetve de, rád ment, az a plusz 5,7 kg, csak te pontosan annyit fogytál és így szüléskor is 74 kg volt a súlyod... aha :D
2018. márc. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
3,5kg*
2018. márc. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Simán lehetett.Ha például hányt.Én 5 kilót híztam egész terhesség alatt,és 10 ment le szülésnél.
2018. márc. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nen lesz semmi baj .én sokat hánytam így nem híztam sokat cak 3 kilót és 3 kilóval született a lányom.van akiegy ekát sem hízik mert vagy fogy vgy nincs étvágya .
2018. márc. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jaj, látom jobban tudod nálam 😊

Igen, szülés előtt 74kg voltam(mint amuvel teherbe esetem), ennyit jelentett, hogy enni sem bírtam az utolsó pár hónapban! Attól a gyerek még vígan megnőtt!

2018. márc. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Szülés előtt és terhesen is 74 voltál, a gyerek benned 3.5 kg plusz magzat víz stb, amikor rá álltál a mérlegre, ezt hogy nem mérte hozzá ?
2018. márc. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

2. válaszoló, ne legyél már ilyen korlátolt, kérlek ...

Ha valamilyen úton-módon kalóriadeficitben volt az 1. válaszoló, akkor simán fogyhatott annyit a terhesség során, hogy a végén is ugyanannyi legyen, mint a kezdősúlya volt, nincs ebben semmiféle varázslat.

2018. márc. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat igaz egy kicsit eltertunk a kérdésemtől.
2018. márc. 15. 18:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Sokat gondolkoztam higy leírtam e a sok okos tojás miatt de -iéiról az en esetem. Első lányommal annyit hánytam hogy a szülésre kevesebbet nyomtam mint előtte mikor terhes lettem. 58 kg val kezdtem. 53 kg val szültem. Legjobb barátom a wc volt. Egész nap ölelgettem. Rengeteg infúziót is kaptam. De semmit nem ért. Szval ha egy két kiló lemegy nem probléma. A pocak pedig mindig máshol és máshogy fog kinézni. Ne aggódj. Normális dolog. Üdv.5 csajszis anyuka.
2018. márc. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!