Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25. hetes vagyok, itthon...

25. hetes vagyok, itthon tornázhatok bármit?

Figyelt kérdés

Aprilisban lesz az eskuvonk... kicsit szeretnek mindennap tornazni, formásítani...

Amennyire van hozza energiam es birom...

miket nem lehet csinalni esetleg?

Igazabol alapokra gondolok.pl guggolas....stb.


2018. márc. 14. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem mozogtál a terhesség alatt, mindenképpen kérd ki az orvos véleményét, mielőtt nekiállsz!

Én kismamatorna videókra tornáztam (főleg Péntek Enikő kismama DVD-ire, de youtube-on is vannak mindemféle terhestorna videók, onnan is válogattam).

Vannak gyakorlatok, amiket nem ajánlott végezni illetve bizonyos pulzusszám alatt kell !aradni, hogy a baba kapjon elég oxigént. Pont ezért egyszerűbb, ha eleve kismamatornát csinálsz, abban nincsenek "tiltott" gyakorlatok és levegőt is kapsz közben. :)

2018. márc. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Epp Rubint Rekanak neztem a terhestornajat. Koszi 😊 akkor nezem a videokat es csinalgatom amit birok ovatosan .
2018. márc. 14. 14:36
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Ha a terhesség előtt nem tornáztál, akkor Rubint Rékát felejtsd el. Én edzettem teehességem előtt is, de a Réka tornák kifogtak rajtam 20. hét után.
2018. márc. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs sok értelme, mármint kb. egy hónap múlva esküvő, kb. semmit se formálódnál egy kismama tornától, a ruhában amúgy sem látszana semmi, max. a karod/hátad (nem tudom milyen ruhád van). Ha nem tornáztál eddig semmit terhesség alatt, nehogy túl nagy legyen a lendület és baj legyen a vége. Annyit nem ér.

Nekem januárban volt 31 hetesen az esküvőm, eszembe se jutott már a torna, így is szép kismama voltam a rokonok szerint is. A képek is szuperek lettek. Ez az időszak nem az izmokról szól :)

2018. márc. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen beszélj a dokiddal! megrövidülhet a méhnyak, vagy megnyílhat a zsáj, avgy baja lehet a placentánal, úgyh nagyon óvatosan!
2018. márc. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha előtte is mozogtál akkor nyugodtan,de persze csak óvatosan.Én a 30hétig elliptikusoztam itthon,utána pedig Rubint Rékát csináltam és minden nap egy órát sétáltam.Első terhességem volt,az első fájástól számolva 5óra alatt megszületett a kislányom,és szerintem ez nagyban közre játszott benne. 😊
2018. márc. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!