Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha elfolyik a magzatvíz, ez...

Ha elfolyik a magzatvíz, ez mekkora mennyiséget jelent? Mindenképpen érezzük, vagy lehet, hogy csak kevés nedvességet a bugyin? . Elég nedves, de az is lehet, hogy csak a meleg miatt megizzadtam.

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 23:59
 1/7 A kérdező kommentje:
és milyen állagú a magzatvíz?
2010. jún. 10. 00:01
 2/7 anonim ***** válasza:
vízszerű, de mennyisége nagyon változó. Lehet szivárgás és rendes burokrepedés, amikor több víz jön. Nekem is volt terhesen,mikor megijedtem, de kiderült, csak izzadás volt. Figyeld meg, hogy fürdés után is folyamatosan jön-e vagy akkor alábbhagy-e
2010. jún. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Ha elfolyik a magzatvíz, azt tudni fogod. Nem egy szimpla vizes bugyi lesz, annyi szent. Olyan, mintha bepisilnél, csak épp nem tudod megállítani, visszatartani.


Ha minden rendben, akkor vízszerű, színtelen és szagtalan. ha zöld, akkor gáz van, és AZONNAL usgyi a kórházba, nincs zuhany, pakolászás, felöltözés, semmi, mert a zöld magzatvíz magzati oxigénhiányra utal.


Nekem csak egy kis része ment el odahaza, ez is kb 2 deci volt, lefolyt a combomon, és jó kis tócsa keletkezett alattam (álltam, amikor megrepedt a burok). utána még egy egész napig szivárgott fájások nélkül, majd megindították a szülést.


Könnyű szülést!

2010. jún. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk a baba feje elzárta a víz útját szóval mi észre se vettük mikor repedt meg a burok.
2010. jún. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Nalam pisiles utan, kezmosas kozben repedt meg a burok. Mintha egy vodor langyos vizet boritottak volna a labam koze. Meg 2 ora mulva is folyt. Szintelen, szagtalan, de jo sok van belole-:))
2010. jún. 10. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Be mentem NST-re, aztán megvizsgált a dokim és mondta, hogy megrepedt a burok, szivárog a víz irány a szülőszoba! Semmit nem vettem észre, mert csepegett és volt tisztasági betét alattam!

A magzatvíz akkor folyik, ha a burok alul reped, ha felül, mint ahogy az én esetemben is volt csak szivárog!

2010. jún. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem du-án 2-től folyamatosan folyt a magzatvizem. Több Tena betétet is elhasználtam, kellemetlen volt. Mintha több liter lett volna. Persze azért maradt még, mert szüléskor is kapott belőle a szülésznő.
2010. jún. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!