Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális 5 hetesen szex után...

Normális 5 hetesen szex után enyhe nagyon halvány rózsaszín vérzés?

Figyelt kérdés

Tegnap este együtt voltunk a párommal. Miután végeztünk elmentem a mosdóba és pisilés után 2-3 csepp nagyon halvány rózsaszín valami folyt ki belőllem . Mikor megtöröltem magam

Egy nagyon pici piros vér is volt (kb tűhegYnyi) Ma reggel pisilésnél szintén jött 1-2 csepp halvány rózsaszín de a papiron már nem volt semmi . Nem görcsölök. Csak rettentően megijedtem annyira, hogy elkezdtem sírni. Volt már valakinek ilyen ? Nyugtassatok meg , hogy minden rendben a babámmal :( . Amikor dokinál voltam azt mondta nyugodtan szexelhetünk. De most teljesen bepánikoltam :( Ma az ünnep miatt nem tudok orvoshoz menni. Szerintetek mi ez?

5Hkm



2018. márc. 15. 06:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%

Sosem normális a vérzés terhesen! Ügyelet! Lehet hogy semmi gond nincs, de bármilyen verzésnél, barna v. rózsaszín folyásnál orvos azonnal, ez alapszabály terhesen.


A szexre meg annyit, hogy első 12 hétben jobb kerülni, eleg sokat olvastam itt akinek "megengedték" de nem kellett volna. Nyilván az esetek 90%-ában nem lesz baj belőle, de azért gyanús hogy a szexelők bizonyos hányadának pont aktus után kezdődtek a gondok..

2018. márc. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Annyjra aggódom. Remélem nincs baj . Nem tudom , hogy a dokimaf hívjam vagy menjek azonnal az ügyeletre.
2018. márc. 15. 06:27
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nyilván hívod a dokit és megmondod hogy bemennél ügyeletre ha ő nem tud megvizsgálni. Nem kell egyből aggódni, de cselekedni kell.
2018. márc. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Rendben úgy lesz felhívom.
2018. márc. 15. 06:32
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
Nem lesz semmi baj!!!! Ird meg, hogy mit mondtak :)
2018. márc. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Akapjaraton hülyeség, hogy kerülni kell a szexet terhesen!!!


De a verzés sosem normális kismamaként.


Orvos, ügyelet, magnézium addig és pihenés..



Nekem 7 hetesen volt hasonló( bar nem szex után) nekem akkor volt várható a következő menstruációm, ha nem lett volna baba.


Orvos megnézett, minden rendben volt, szextől sem lettünk eltiltva, azóta is minden ok.


Nézzenek meg UH-gal!!!


Lehet sziplán egy kapilláris elszakadt a vérbőssg miatt a szex hatására, aminek semmi jelentősége.

2018. márc. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Mindenképpen be kell menni, terhes nőt minden esetben fogadnak az ügyeleten. Nekem is volt verzes 5-6 hetesen, rohantam be.
2018. márc. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A dokimat hívtam azt mondta kerüljük az együttléteket innentől és , h valaszonuleg minden rendben van. Ha megint panaszom lenne hivjam nyugodtan.. ennyi
2018. márc. 15. 09:35
 9/13 A kérdező kommentje:
Azótta amugy nyoma sincs a vérnek .. mintha misek tortent volna
2018. márc. 15. 09:41
 10/13 anonim ***** válasza:
19%
NEM hülyeség hogy kerülni kell. Az első hetekben viszont AJÁNLOTT kerülni mert vérbőséget okoz és az okozHAT vetélést. Lám-lám vegül a kerdező orvosa is jobbnak látta kerültetni.
2018. márc. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!