Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg alatt lehet menstrua...

Terhesseg alatt lehet menstruacio?

Figyelt kérdés
Mivel elegge szúr a hasam vagy ég inkabb,meg picit mintha hanyingerem is lenne,mindig is hasfájos voltam.ha megvolt de nem ennyire...erdemes volna vennem tesztet vagy nemszükséges??
2018. márc. 15. 18:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem vennék tesztet a helyedben, nagyon ritka, hogy valaki terhesen menstruáljon és nem is szokott normális lefolyású lenni.
2018. márc. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Rendben köszi,most megittam egy magnezium pezsgős tablettat ea jobb lett nemfaj annyira,vagyis neten olvastam hogy ez segit :)
2018. márc. 15. 18:38
 3/11 anonim ***** válasza:
35%

Még mindig lehet hinni annak a dolognak, hogy aki terhes, az nem menstruál. Szóval, ha menstruálsz, nem vagy terhes.

Csak ezen az oldalon egyre több az olyan, aki ezt nem hiszi el.

Nem mondom, hogy 100 nőből nincs 1, akinek van egy nagyon enyhe lefolyású menzesze terhesség alatt, de átlagban aki terhes, annak nem jön meg.

2018. márc. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Na igen itt csak azt olvasom hogy terhesen is meg jöhet szóval ezert kicsit beparáztam:/
2018. márc. 15. 20:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Aki terhes, annak nincs rendes, megszokott menstruációja. Annak kevesebb vérzése van, kevesebb napig tart. És nem is igazán erős vérzésről beszélünk olyankor. Tehát ha neked olyan volt az erőssége, olyan élénk volt, annyi napig is tartott, akkor kizárt dolog, hogy terhes vagy.
2018. márc. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
En ket illetot is ismerek akinek megjott és mire megtudta,hogy babát vár mar el sem birta vetetni.Hozzáteszem mind 2 személynek már nagy gyerekei vannak.egyik epp most 5 honapos terhes a másiknak pedig 3 éves a lánya.
2018. márc. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"En ket illetot is ismerek akinek megjott és mire megtudta,hogy babát vár mar el sem birta vetetni."

Azért azt a két ismerősödet szívesen megkérdezném, hogy rendes vérzésünk volt-e és ugyanannyi napig tartott-e, mint a megszokott menzeszük vagy esetleg kevesebb vérzés volt és rövidebb ideig tartott, mert inkább az utóbbira tippelnék. Illetve, hogy volt-e bármilyen tünetük, ami esetleg terhességre utalhatott volna, mert gyanítom, hogy lehetett, csak nem foglalkoztak vele.

Épp itt volt nemrég egy kérdező, aki már a 12. héten túl volt, mire leesett neki, hogy terhes. Kiderült, hogy nem a megszokott vérzése volt, és voltak arra utaló tünetei is, csak azt a stressznek tudta be.

2018. márc. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
igen! biztosra kell menni hogy időben el tudj menni abortuszra
2018. márc. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat! Mert ma elegge rosszul vagyok kicsit hanyingerem van meg szekrekedes is..(bar lehet virus mert most ez megy itt :D ) meg most ovulalok epp :) de azert veszek akor majd terhességi tesztet
2018. márc. 27. 14:35
 10/11 A kérdező kommentje:
Bár nekem a menstruacióm olyan volt mint eddig csak előtte jobban görcsöltem
2018. márc. 27. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!