Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen vitaminokat kéne...

Milyen vitaminokat kéne szednem 8 hetesen ha még sak tegnap derült ki?

Figyelt kérdés

Tegnap teszteltem.Utolso mensim januari.Szoval kb.8 hetes lehetek.A tuneteim is ennek megfeleloek.

Tudtommal ilyenkor mar kene szedni valamit?Melyik terhesvitamin nem okoz hanyingert?


2018. márc. 15. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Én hravidával kezdtem de mondta a védőnő h az okozhat hányingert. Utánna csak anhippnatalt szedtem végig meg kalciumot meg magnéziumot. Hányingerre fogj a doki mondani a B6 vitamint ami nem használ semmit. Nekem az idő segített. 4 hónapig folyamatos hányásom volt. Aztàn 4 hónap után egyszer csak elvágták volna.
2018. márc. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gravida roszzul írtam elöbb
2018. márc. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem a Femibion 1 teljesen bevált. Nem okoz hányingert. Szedtem még mellé magnéziumot, halolaj kapszulát, és kalcium pezsgőtablettát.

Már a Femibion 2-t szedem, a magnéziumot, a kalciumot plusz még vasat is mellé.


Gratulálok és jó egészséget Nektek!

2018. márc. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Trimeszter vitamin !!! Ebben szemmel láthatóan benne vannak a dolgok...

Plusz napi 2 magnerotot szedek .

2018. márc. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Az én nőgyógyászom a Femibiont javasolta, abból is az 1-es az, amit a 12. hét végéig szedni kell. Nekem nem volt tőle hányingerem :)

Nagyon hányós és rosszullevős vagyok még mindig, de ez nem okoz plusz gondot. MagneB6 3x1 hányingerre!

2018. márc. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!